Ewa Wiślicka kwiecisń

1,6
2,1
1,6
1,4

To jest po prostu jakis Dramat,orzecznik uzdrowiciel,Ta kobieta nie powinna tu pracować już dawno powinna być na emeryturze,ale najwidoczniej dla Zusu jest na rękę że dalej orzeka,opryskliwa,nie uprzejma,rzuca papierami jak jakimiś, śmieciami,łaskawie czeka się na wizytę 2 godziny,nie dalej dojść do słowa,nie bada wogule,pojęcie o schorzeniu z którym byłem wykazał brak kompetencji.........ZUS(ZAKLAD Uzdrawiania SCHOROWANYCH)

nie wiem jak nazwać podejście tego lekarza do pacjenta bo brak mi słów. Jest to osoba, która nigdy w życiu nie powinna pracować dla ludzi i z ludźmi, arogancja , bezczelność to tylko słowa najdelikatniejsze. Do ZUSU NIE PRZYCHODZĄ TYLKO NACIĄGACZE ALE RÓWNIEŻ LUDZIE CHORZY!!!!!!!!!!!!!!!! I TO DLA NICH POWINNA PANI DR BYĆ OSOBĄ O WYSOKIEJ KULLURZE OSOBISTEJ. PACJENTKA

PACJENTKA

Będąc na komisji lekarskuej w związku z sanatorium lekarka bardzo opryskliwa wręcz karygodna rzuciła mi pod nos dlugopis jak jakiemuś psu dlaczego nikt z tym nic nie robi ja naoewno tego tak nie zostawie taka osoba nie powinna być lekarzem

Tragiczny lekarz to jest mało powiedziane , ale za to dla ZUS-u to tak , jej celem jest zdeptanie pacjenta , opryskliwa , nie widzi nic po za czubkiem własnego nosa . Traktuje pacjentów jak zło konieczne . ZUS na pewno ma z takiego lekarza duży pożytek . Tacy lekarze orzekają w chorobach nowotworowych !!!

Pani Doktor oprócz tego, że wygląda na wredną to taka jest. Nie interesuje ją nic oprócz własnego wyglądu. Nie patrzy na pacjenta, rozmawia z nim jak z kimś niższej klasy. Okropność, człowiek wychodzi po badaniu bardziej zestresowany niż przed.

Tragiczny lekarz!!!! Najlepiej brać kasę jako lekarz medycyny pracy. dlaczego w ZUS? - przydatna dla instytucji a nie patrząca na chorych.

Tragiczny lekarz!!!! Najlepiej brać kasę jako lekarz medycyny pracy.
dlaczego w ZUS? - przydatna dla instytucji a nie patrząca na chorych.

Tragedia. Tacy lekarze nie mają nic na drodze - tylko zdeptać chorego. Opryskliwa, nieprzyjemna i traktująca ludzi - pacjentów ja ZŁ0. Czy dlatego jest n usługach ZUS ????

Lekarka-"uzdrawiaczka". Zapewne o wielkich zasługach dla ZUS. Nieuprzejma, pogardliwa dla chorego. To chyba norma w tej instytucji.

Po kilku latach przemiana o 360 stopni na godnego, uczciwego lekarza. Cieszy mnie taka zmiana. Rzetelne zapoznanie się z dostarczoną dokumentacją oraz wydanie według niej sprawiedliwej decyzji. Moja ocena jest szczera i prawdziwa.

Co za wredne babsko! Skąd oni ja tam wzieli i dlaczego wciąż ma kontakt z petentami ? To się w głowie nie mieści że coś takiego ma miejsce. Złośliwa, opryskliwa, i bezczelna ! Czekałem prawie 3 godziny - średnia przyjmowania 1osoba/godzinę. Gdy chciałem aby oddała mi moje oryginały dokumentów rzuciła wszystkimi papierami na biurko i kazała sobie wybierać. Już dawno powinna być na emeryturze.