lekarz Ewa Włodarczyk

To jest Nasza Pani Doktor, do której chodzimy po pomoc lekarską i zawsze ją otrzymujemy Nigdy nas nie zawiodła!!!!! Zawsze będziemy tam gdzie przyjmuje i może być Naszym Nadzorującym Nasze Zdrowie Lekarzem bo wtedy mamy pewność, że jesteśmy naprawdę "w dobrych rękach" Z szacunkiem i uznaniem dla Pani doktor Jej wdzięczni pacjenci/a jest ich sporo/

Nigdy nas nie zawiodła!!!!!

Bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenie, a przy tym wysoka, prawdziwą kultura i szczera nieudawana empatia. Polecam z całą odpowiedzialnością Rafał

Polecam z całą odpowiedzialnością
Rafał

Wspaniały lekarz i człowiek wielkiego serca. Mądra i naprawdę pomocny medyk że znajomością medycyny z wielu jej dziedzin Doświadczyłem tego osobiście i przekonali się o tym moi znajomi, którzy poszli do pani dr po tzw. ostatni ratunek. Wielki szacunek i podziękowania dla Pani doktor Zbigniew Sz.

Wielki szacunek i podziękowania dla Pani doktor Zbigniew Sz.

Profesjonalizm pod każdym względem. Jeśli Twój problem zdrowotny wydaje się nie do rozwiązania to tu możesz próbować szukać ostatniej deski ratunku💓

Mimo wielu pozytywnych opinii nie byłabym sobą gdybym nie podziękowała tu teraz i publicznie pani dr EW za pomoc, trafną diagnozę i wyleczenie. Skuteczne i bardzo szybkie.Mój miesięczny pobyt w szpitalu i leczenie bez efektu , z diagnozą nie wiadomo jaką i czasem leczenia nie do określenia to był dla mnie wielki dramat. Wypisałam się na własne żądanie i była to ulga dla leczących lekarz, którzy rozkładali ręce i nie bardzo wiedzieli jak i co leczyć. TRAFIŁAM do p. dr z podpowiedzi kolegi i nie żałuję!!! Leczenie z dnia na dzień to poprawa i wyleczenie w ciągu dwóch tygodni.
Dziękuję, dziękuję jeszcze raz dziękuję.
Pani dr to skuteczny fachowiec i wspaniały człowiek w jednej osobie. Dwutygodniowe leczenie i wyleczenie po miesięczny nieskutecznym w szpitalu Beata

Lekarz z wszechstronną wiedzą medyczną z bardzo trafnymi diagnozami i skutecznością w leczeniu. Szalenie uprzejma i o wielkiej empatii osoba- medyk. Lekarz nie tej epoki bo takich ludzi już nie ma. Pacjent i jego dobro jest ZAWSZE najważniejsze, Andrzej K.

Pomoc medyczna, fachowość , skuteczność i empatia to chyba wystarczy w ocenie p dr EWłodarczyk Z wyrazami szacunku Andrzej S

Z wyrazami szacunku Andrzej S

Nota dla Pani dr może być tylko JEDNA I taką wystawi jej każdy kto ją zna i korzystał z jej pomocy Mądry, uczciwy i pełen uprzejmości lekarz pod którego jestem opieką!!!!

Nota dla Pani dr może być tylko JEDNA

Jest ogromną przyjemnością być pod kuratelą takiego lekarza Pomocny, wykorzystujący swoją wiedzę naprawdę w skuteczny sposób, czego doświadczyłam już wraz z mężem wielokrotnie. Za każdym razem uzyskiwaliśmy fachową pomoc, opiekę lub ukierunkowanie leczenia Szalona empatia Super lekarz i człowiek