lekarz Ewa Włodarczyk

Napiszę krótko i na temat Filmowa Leśna Góra w realu przychodni Tytułowym lekarzem jest nasza pani dr Ewa Pełen uznania dla wiedzy i osobowości pani dr EWłodarczyk pacjent Wojciech M

Wspaniały lekarz i diagnosta Pomogła mi juz wiele razy Życzę wszystkim ,ze trafiali tylko na takich lekarzy!!!!!!

Wspaniały lekarz i diagnosta Pomogła mi juz wiele razy
Życzę wszystkim ,ze trafiali tylko na takich lekarzy!!!!!!

Pani dr jest w naszej przychodni od niedawna ,a juz dała się poznac jako wspaniały lekarz Jest pomocna i skuteczna w leczeniu z wielu dziedzin Bardzo mi pomogła ,ale nie tylko mnie to potwierdza rowniez moja sąsiadka i jej znajoma Cieszymy się,ze mamy takiego lekarza i prosmy panią dr ,aby pozostała u nas na zawsze i nigdzie nie odchodziła . Danuta ,Barbara i Elżbieta z Częstochowy

Wspaniały lekarz i doskonały fachowiec Przyjmuje w naszej przychodni w Częstochowie Tak mi juz wiele pomogła ,a jest u nas od niedawna. Życzę każdemu takiego lekarza,bo tacy powinni byc wszyscy!!!Wdzięczna Barbara

Pełen empatii o ugruntowanej wiedzy lekarz,który mimo teleporad potrafi trafnie ocenić stan pacjenta i jego dolegliwości,mimo ze tylko z informacji ,które przekaże Jej chory Jej trafne diagnozy są naprawdę pomocne Sama tego doświadczyłam i nie tylko ja Pozdrawiam serdecznie panią dr i dziękuję za pomoc Ilona Sanderska

Nazywam się Barbara Wagner opisywałam przypadek mojej mamy ,leczonej przez dr Włodarczyk Wystawiłam Jej pełną piątkową ocenę ,a wyswietliło się mniej Zatem poprawiam notę pelna piątka B W

Jestem bardzo zadowolina,ze udało mi się trafić na panią dr Włodarczyk . Nie wierzyłam ,ze ktos jeszcze mi jest wstanie pomóc. Próbowałam szukać pomocy w wielu miejscach i u wielu lekarzy. Nie udawało się ,stąd moje zwątpienie. I dzisiaj śmiało mogę powiedzieć ,ze się udało. Mam staruszkę mamę ,która obrucz Alzheimera cierpi na niewydolność krążenia . Przyczyną tego są obrzęki konczyn i straszliwe bóle tych nóg i duszności Stosowane były rozne leki ,lekarze wymyslali rozne wersje choroby W koncu usłyszałam ,że nie ma już ratunku tak będzie do smierci i nie mam co oczekiwac ,zeby było lepiej ,będzie tylko gorzej. Zrozpaczona nie wiedziałam jak pomóc schorowanej i cierpiącej matce ,która dość że obolała to jeszcze nie mogąca poruszac obrzmialymi już kulfonami. Wtedy dowiedziałam się ,ze jesli ktos jeszcze moze mi pomóc to tylko jedna osoba . Tą osobą miała być dr Włodarczyk . Poprosiłam ją ,zeby przyjechała i zobaczyła mamę. Zastosowała swoje leczenie . Poprawa była juz po tygodniu,a po miesiącu mama ma nogi jak sarenka . Ja jestem szczęśliwa ,a i mama ożyła . Leki stosujemy nadal juz w zdecydowanie mniejszej ilości i są ok? Bardzo dziękuję pani doktor za pomoc i każdemu polecam takiego lekarza .Dość ,ze szalenie miła i uprzejma to jeszcze mądra i skuteczna w leczeniu . Dziękuję Barbara Wagner

Szalenie empatyczna osoba,z duża wiedzą medyczną ,o której przekonałam się bezwzględnie na sobie. Chociaż pani dr jest niedługo u nas w przychodni to naprawdę juz w wielu przypadkach bardzo mi pomogła I były w tym tez porady telefoniczne.Trochę ciężko było mi odszukać własciwej dr Ewy Włodarczy ,bo do konca nie wiedziałam gdzie jej szukać ,ale czytając wcześniejsze opinie przestałam mieć wątpliwosci,ze chodzi o właściwą osobę Wdzięczna pacjentka SP w Częstochowie

Złoty człowiek i prawdziwy lekarz ,na pomoc ktorego zawsze możesz liczyć Nie zostawi cię nigdy samemu sobie bez opieki. Leczy do końca do wyzdrowienia i zawsze do tego momentu mozesz na tego lekarza liczyć zgłaszając każdy swój niepokój ,w razie potrzeby zawsze zareaguje Nie znam takiego drugiego lekarza Szczera uczciwa i wdzięczna Pacjentka Małgorzata