prof. dr hab. n. med. Ewa Wójcikiewicz-Osuch

Laryngolog

Pani Profesor to świetny specjalista. Potrafi się zając pacjentem zarówno w przypadku zwykłego przeziębienia jak i cięższych przypadków. Leczę się u niej już od kilku lat.

Pani Profesor ma złote ręce. Świetny chirurg, spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Profesjonalna, życzliwa. MB

MB

Kilkanaście lat temu miałem naczyniowłókniaka młodzieńczego blisko głównej żyły w zatoce nosowej. Operacja była bardzo skomplikowana i poprzedzona w dzień przed zabiegiem zatykającym żyły. Pani profesor Ewa nie miała żadnego tytułu (była zwykłą lekarką) i podjęła się jako jedyna w Polsce tej operacji. Operacja przebiegła bezbłędnie. Więcej nic nie muszę dodawać. Z pewnością jest więcej ludzi, którym uratowała życie. Jest profesjonalistką w swoim zawodzie i lekarzem z powołania.

Wspaniały lekarz. Trafiłam z guzem ślinianki i po 2 m-c było już po wszystkim. Zero porażeń nerwów twarzy. byłam pod wrażeniem, że Pani Prof.osobiście zajęła się moim przypadkiem od początku do końca, łącznie z zapisaniem na operację. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim . Fakt być może nie jest osobą zbyt rozmowną, ale przecież nie wszyscy chcą znać najdrobniejsze szczegóły. Niektórzy chcą po prostu wyzdrowieć bez skrupulatnych dociekań co,po co i dlaczego. Jeszcze raz dziękuję.

Byłam trzykrotnie operowana przez Panią Profesor. Niestety mam przewlekłe schorzenie i wracam na oddział laryngologiczny regularnie. Mnie osobiście podoba się konkretne i uprzejme podejście do pacjenta tego lekarza. Faktycznie, nie poświęca nam zbyt wiele czasu i niepytana nie udziela obszernych informacji. Jeżeli jednak jest się osobą dociekliwą, można uzyskać od niej wyczerpującą porcję wiedzy. Ja odbieram prof Wójcikiewicz jako dobrego specjalistę o wysokiej kulturze. Na sali operacyjnej dbała o mój komfort, upominając mało delikatny personel i rozmawiając ze mną aż do zadziałania narkozy.

Pani Profesor chociaż mówi mało, to leczy świetnie. MA

Pani Profesor chociaż mówi mało, to leczy świetnie.
MA

bardzo dobre podejscie do pacjeta, wszystko zostało przekazane w sposób profesjonalny. POLECAM W 100% to dla mnie jedna z lepszych specjalistek w kraju

Pomimo braku czasu pacjent nie odczuwa atmosfery pośpiechu.

Pomimo braku czasu pacjent nie odczuwa atmosfery pośpiechu.

Zero podejścia do pacjenta. Moja wizyta trwała 3 min. W 1.5 godz. przyjęła 26 osób. Byli to pacjenci z rakowymi sprawami. PANI PROFESOR NADZWYCZAJNA nie zajrzała nawet do wyników z badania z USG. Poszłam z guzem szyi uciskającym tchawicę. Pani PROFESOR stwierdziła że to guz tarczycy i dała skierowanie na tomografię komputerową, gdzie pierwszym przeciwwskazaniem przy nadczynności tarczycy jest podanie kontrastu, który stosuje się podczas tomografii. Dowiedziałam się o tym od osoby wykonującej tomografię komputerową w prywatnej klinice. Zrobiłam dopiero po wykluczeniu w badaniu krwi nadczynności tarczycy. Na koniec dała mi do zrozumienia że mam poszukać innego specjalisty nie marnując jej cennego czasu...Nasza wspaniała służba zdrowia...Brak słów

Wspaniała specjalistka, budzi maksymalne zaufanie. Chirurg, onkolog.

Wspaniała specjalistka, budzi maksymalne zaufanie. Chirurg, onkolog.