dr n. med. Ewa Wołowska

- badanie neurologiczne,
- badanie dzieci,
- badanie serca,
- badanie jamy brzusznej,
- kwalifikacja dzieci do szczepień ochronnych,
- badanie układu oddechowego,
- badanie niemowląt.

BARDZO INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO KAŻDEGO MAŁEGO PACJENTA, POGODNA , MIŁA I GODNA POLECENIA PANI DOKTOR.

Lekarz rewelacyjny. Dokładna, miła, kompetentna.Przejmuje się małym pacjentem. Zawsze leczy kompleksowo. serdecznie polecam.

Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!

prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dokładna, szczegółowo sie o wszystko wypytywała, nie pogania pacjenta-poświeca duzo czzsu na wizyte, goraco polecam

Pani doktor bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad i bada dziecko, poświęca dużo czasu, wszystko dokładnie wyjaśnia i ma doskonałe podejście do dzieci, przemiła i bardzo ciepła. Można jej zaufać! Polecam!

PEŁEN PROFESJONALIZM MIŁA FANTASTYCZNE PODEJŚCIE DO DZIECI WSZYSTKO DOKLADNIE TŁUMACZY GORĄCO POLECAM!!!

Dawno temu byłąm u p. doktor z prywatną wizytą. Bardzo byliśmy zadowoleni. Jest alergologiem i ordynatorem jakiegoś oddziału w szpitalu dziecięcym na ul. Polanki w Oliwie. Przesympatyczna, tłumaczy rodzicowi cierpliwie i długo, jak podawać i co podawać. Więcej takich lekarzy...

Prawdziwy lekarz z powołania. Bez wahania można powierzyć jej zdrowie dziecka. Nawet powikłane jednostki chorobowe nie są dla niej problemem.Polecam Panią Doktor wszystkim rodzicom , którzy mają dość niekompetentnych lekarzy pediatrów.

Pani doktor juz w rozmowie telefonicznej udzieliła mi wyczerpujących i pomocnych informacji i bezinteresownie poswięciła dużo czasu