lekarz Ewa Woś-Wasilewska

Pediatra

Fantastyczna lekarka! Najlepsza! Zawsze znajduje dla nas czas. Wysłuchuje, doradza, także telefonicznie, gdy nadgorliwa mama (czyt. ja:)) panikuje. Opiekuje się moimi dwiema córeczkami. Mam do niej ogromne zaufanie. Zawsze najpierw stara się nas wyleczyć bez antybiotyku, a ten tylko w ostateczności. dzięki niej zyskałam znacznie większą wiedzę dot. leczenia córeczek. Wiem, że podstawą przy chorobie jest CRP i wiele innych. Polecam w 100%

Znamy sie z Panią Doktor juz wiecej niz rok. Zawsze trafnie ocenia stan mojego dziecka. Idealnie dobiera lekarstwa. Nie naduzywa przepisywanie antybiotyków i syropkow. Ma świetne podejście i tylko jej całkowicie ufam jako pediatrze.

Dr Ewa Woś Wasilewska jest wspaniałą lekarką,ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła,kompetentna,rzeczowa,sumienna,dokładna,poświęca bardzo dużo czasu,odpowiada spokojnie na wszystkie pytania rodziców,stawia prawidłowe diagnozy,interesuje się dziecmi nawet po wizycie!Moja córka i synek bardzo lubią swoją lekarkę,a my z mężem cieszymy się,że trafiliśmy na pediatrę do którego mamy pełne zaufanie! Aleksandra Rejniak

Moj synek jest pod opieką pani doktor od kilku lat. Każdorazowo diagnozowany trafnie i skutecznie leczony. Pani doktor ma doskonałe podejście do dzieci, poświeca duzo czasu na wyjasnienie przyczyn, skutków choroby oraz sposobów postepowania przy leczeniu, bardzo miła i przyjemna. Szczerze polecam.

Bardzo "poukładana" Pani Doktor, miła i skuteczna. Polecam.

Bardzo "poukładana" Pani Doktor, miła i skuteczna. Polecam.

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, majacy znakomity kontakt z dzieckiem i rodzicami.

polecam super pediatra!!!oby takich więcej.

polecam super pediatra!!!oby takich więcej.

super lekarz, mega trafne diagnozy, świetne podejście do dziecka, wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania! Mega pozytyw!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Zawsze znajdzie czas dla dziecka. Wyczerpująco odpowiada na pytania rodziców. NIe spieszy się, jest dokładna i oferuje fachową pomoc. W 100 procentachpolecam tego lekarza.

Świetny pediatra, zawsze wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie, polecam,

Świetny pediatra, zawsze wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie, polecam,

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk