lekarz Ewa Woźniak

Lekarz rodzinny

Fatalny internista, jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tak niemilym, nadetym lekarzem! Ja powiedzialam ze od ponad tygodnia mam bardzo silny kaszel i ze nie moge sie wyleczyc z przeziebienia i prosilabym o 1 dzien zwolnienia lekarskiego bo pracuje na dworze to prychnela stwierdzajac ze kaszel moze sie utrzymywac 6 tyg i nie widzi podstawy do zwolnienia, nawet syropu mi nie zapisala!!

Chamska lekarka, nie powinna zajmować się leczeniem. Głupie uwagi, podejście jak z najgorszych czasów PRL !!!!! Nie rozumiem tylko jednego dlaczego prywatna klinika LuxMed podpisuje z kimś takim umowę !!! ? Czy oni nie dbają o to jak klineci ich postrzegają !!!?

Czy oni nie dbają o to jak klineci ich postrzegają !!!?

Konował, a nie lekarz! Byłem u niej dzisiaj, z objawami grypy (temp. od kilku dni powyżej 38 stopni, ból głowy, ból brzucha, ból stawów), a ona, stwierdzając, że to są "objawy grypopodobne", wypisała mi...APAP. Przecież to jest żałosne, co ta baba wyprawia! Ona nie powinna leczyć, chyba, że pingwiny na Antarktydzie. Ja mam większe pojęcie o reakcjach termojądrowych, niż ona o leczeniu ludzi. Na wszystkie moje pytania odpowiadała tak samo ("Dobrze, weźmie Pan APAP") i nie potrafiła nic wytłumaczyc. ODRADZAM!!!

Jeszcze NIGDY nie spotkałam się z taką niekompetencją,nieuprzejmością i wywyższaniem się w stosunku do pacjenta jak w przypadku tej Pani!Okropny lekarz nie znający się na tym co robi,na bóle w klatce piersiowej stwierdziła ze nastawi mi kręgosłup...oczywiscie nic nie pomoglo a było jeszcze gorzej!Na jakiekolwiek pytania z mojej strony robiła takie miny jakbym zapytała ją o nie wiadomo co głupiego.NIE POLECAM bo to Konował a nie Lekarka!!!!!!!

Beznadziejna kobieta , bezczelna , na pytanie o bóle w klatce piersiowej odpowiada pytaniem czy posiadam maturę i czy uczyłam się kiedykolwiek biologii ! nie potrafi zdiagnozować choroby , wciska byle jakie lekarstwa , a najczęściej zapisuje na wszystko Apap ,zdecydowanie odradzam!

Bardzo niekontaktowa , żaden specjalista. Sam mogłbym być lepszym lekarzem chociaż kończyłem kierunek techniczny. NIE POLECAM zdecydowanie. Długo by opisywać jej dokonania w świecie medycyny i próby dochodzenia do przyczyn wielu niezidentyfikowanych chorób. Porównując do świata filmu - bardzo duuuuża malina. Jeszcze raz dla podkreślenia NIE POLECAM !!!

Moja dziewczyna przyszła z następującymi objawami: suchy kaszel, katar, ból głowy, ból stawów, ból brzucha, krew z nosa, zawroty głowy i 38 stopni. Lekarka nie słuchając jej oznajmiła, że jest to 'przeziębienie' po czym dała jedynie leki na ból stawów. Pomijając fakt, że w Polsce wtedy panowała grypa, nie zrobiła żadnych badań prócz osłuchania i zajrzenia w gardło. Jest to lekarz niekompetentny który mimo, że ma na 8.00 do pracy przychodzi spóźniona o 15-30 minut, nie stara się leczyć tylko 'odbębnić' wszystkich pacjentów. Jest sucha, wredna i nie słucha pacjentów. Nie raz słyszałem jak pacjenci zbulwersowani krzyczą na nią, że nie potrafi leczyć. Naprawdę nie polecam.