lek. dent. Ewa Wrońska

najlepszy lekarz z jakim miałam dotąd do czynienia! leczę zęby od dość długiego czasu i dopiero dr Ewa całkowicie mi "podpasowała". spokoj, kompetencja, przyjemne usposobienie- kobieta anioł :) polecam wszystkim!

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam tego stomatologa

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam tego stomatologa

Pani Ewa jest aniołem. Bardzo miła, opanowana osoba, a co najważniejsze BAARDZO profesjonalna. Czuje się że wie co robi a przy tym nie spieszy się,nie wykonuje zbędnych, chaotycznych ruchów, wszystko jest przemyślane. Zmniejsza to niepokój pacjenta i stres który prawie zawsze towarzyszy (albo raczej towarzyszył) takiej wizycie. Traktuje każdego indywidualnie. Po prostu dobry człowiek, lekarz z pasją. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu

Najlepszy lekarz na świecie!~Jestem z niego bardzo zadowolona!

Najlepszy lekarz na świecie!~Jestem z niego bardzo zadowolona!

Jestem bardzo zadowolony z usług tego gabinetu i fachowości pod każdym względem: leczenie stomatologiczne, leczenie protetyczne. Pani Doktor jest bardzo kompetentna i miła. Polecam ten gabinet i tego lekarza wszystkim.

Bardzo sympatyczna i delikatna Pani Doktor, a co najważniejsze - bardzo kompetentna.

wspaniała kobieta i człowiek . z sercem i zamiłowaniem do swej pracy , pamietam ja z innego gabinetu i cieszę się że znów pracuje w pobliżu .