lekarz Ewa Wrzesińska-Ambroż

Gastroenterolog, Internista

1,7

Niesamowite,że lek.może być tak pozbawiony empatii!Dobrze,że jest wybór i można korzystać z pomocy in.lekarza.Tak sztywną osobę rzadko można spotkać na swojej życiowej drodze.Omijać z daleka,bo można się naprawdę pochorować

Absolutnie popieram osobę, która jest zbulwersowana tym jak leczy lek. Ambroż, to jakaś pomyłka. Na szczęście już się u niej nie leczę, ale mało brakowało bym miał problem nie do uratowania. Po przejściu do innego lekarza, nie mógł się nadziwić, że przez 5 lat byłem w taki sposób leczony, szczęście, że uciekłem w porę. Nie potrafi nawet wykonać gastroskopii bezboleśnie, tak jak inni lekarze, niekontaktowa, rozbiegana, odbiera po 3-4 telefony w czasie wizyty pacjenta, nie kontroluje tego co mówi, gubi się i jest po prostu niekompetentna. Leki typu Omeprazol, Polprazol i in. wypisuje przez kilka lat! i nie informuje pacjenta umówionego na gastroskopię, by tego dnia rano nie zażył tego leku przed badaniem, bo to zmienia obraz badania. Taka gastroskopia nadaje się do ....kosza!! Pacjenci! szukajcie innego lekarza, tu szkoda waszego czasu i zdrowia!!!

Dlaczego ta baba jeszcze przyjmuje!!! To mnie naprawdę niesamowicie dziwi i bulwersuje!!!! I do tego pacjenci w kolejce czekają!!! Ludzie, opamiętajcie się !!!! Uciekajcie od tej narkomanki i pijaczki gdzie pieprz rośnie. Czy ona ma w ogóle jakiś dyplom, czy tylko skończyła podstawówkę. Przecież to jest niemożliwe, żeby taka ignorancja i głupota była u lekarza o specjalności z gastrologii. A może bierze tę książkę z lekami i na jakiej stronie się otworzy, to na tej bęc i taki lek wypisuje. Eksperymenty medyczne to się robi najwyżej na szczurach a nie ...

A może bierze tę książkę z lekami i na jakiej stronie się otworzy, to na tej bęc i taki lek wypisuje. Eksperymenty medyczne to się robi najwyżej na szczurach a nie na ludziach.
To jest lekarka, która nie wie, że istnieją jeszcze inne badania, (oprócz gastroskopii, która zresztą nic nie wprowadza nowego oprócz wykrycia bakterii) takie jak tomograf, rezonans, markery nowotworowe, hormony, itd., itd., badania genetyczne….
Moja mama wycierpiała się straszne męki przez nią, kończąc na oddziale paliatywnym na onkologii. Kobieto, ty się lecz na głowę, a nie lecz ludzi, (co w ogóle nic z leczeniem nie ma wspólnego), bo doprowadzasz ludzi do śmierci nowotworowej. KOSZMARRRR!!!!!!!!!!