lekarz Ewa Wudecka

Doskonały lekarz! Konkretny, fachowy, a dodatkowo z podejściem do ludzi. Ja byłam u Pani dr we Wrocławiu :) Trafna i szybka diagnoza. Polecam!

Trafna i szybka diagnoza. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor miła i przyjemna. Cierpliwie wszystko tłumaczy. Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile trzeba. Umówiona byłam na wizytę we Wrocławiu

Bardzo uprzejma lekarka, rzeczowa, wszystko wytłumaczyła jak będzie leczyć moje kolana, dostałam skierowanie na prześwietlenie. Dobrze że na nią trafiłam bo ból zacząl mi bardzo dokuczać. Miała dla mnie czas, wszystko wytłumaczyła tak żebym zrozumiała. Jestem spoza Wrocławia ale warto było przyjechać na wizytę.