lekarz Ewa Wybranowska-Adamowicz

Neurolog

Moim zdaniem pani neurolog nie zna się na swojej pracy! Po raz drugi u tego samego pacjenta nie potrafiła stwierdzić tętniaka mózgu (pierwszy raz miało to miejsce 15 lat temu,a teraz po raz drugi pacjent właśnie przebywa w szpitalu w Opolu po operacji tętniaka).Nie wysłała go na żadne badania i tylko dzięki pomocy pogotowia ratunkowego w Namysłowie ,które bardzo szybko zareagowało ,nie doszło do tragedii! Nie polecamy pani neurolog!

Lekarka stwierdziła, że mam zdrowy kręgosłup pomimo uciążliwych dolegliwości. Poszedłem do innego lekarza i okazało się, że mam ucisk na rdzeń kręgowy. Zdecydowanie nie polecam.

Bóle korzonkowe, po "leczeniu" u Pani doktor, przeszły w obustronną rwę kulszową, którą leczyła fizjoterapią i diclofenakiem. Nie dała skierowania na rezonans, mówiąc że nie potrzebny. Po prywatnym rezonansie wyszło: szerokopodstawna przepuklina krążka międzykręgowego i inne schorzenia kręgosłupa. Nie widziała potrzeby, aby wystawić zwolnienie, twierdząc że z takim bólem można pracować, szczególnie fizycznie.

szczeze polecam, ma przyjemne i rzyczliwe podejscie do pacjeta i zdecydowanie jest kompetentna w swoim zawodzie