lekarz Ewa Zambrzycka

Psychiatra

Pani dr jest osoba wielce nieempatyczna i wyrokująca opinie zanim posłucha co pacjent ma do powiedzenia, Jej opinia lekarska była nieprawdziwa, nie uczciwa i ale przede wszystkim nieprawdziwa

Zacna Pani Doktor Zambrzycka to Fachowiec Wielkiej Klasy miałam Zaszczyt i Przyjemność poznać Panią Doktor osobiście .Pani Doktor jest Lekarzem Biegłym Sadowym .Pani Doktor Prowadziła moją sprawę w 2012 roku Pani Doktor Specjalnie Pofatygowała się Osobiście w celu przebadania mojej osoby do Szpitala w Łodzi na Aleksandrowską .Pani Doktor to Człowiek o Wielkim Sercu nie Bagatelizuje problemów pacjenta,Pani Doktor w swojej pracy zachowuje zasady akceptacji,pomocy indywidualizacji.Pani Doktor jest Miła,Rzeczowa.Kompetentna.Pani Doktor Ewa Zambrzycka Pomaga ludziom bezinteresownie za zwykłe słowo 'Dziękuje' Pani Doktor w 100% Poświęca Swój czas,Kompleksowo z zasadami empatii Traktuje każdego podopiecznego.Dziękuje za Okazane Serce.pacjentka Dorota Żaczek ze Zgierza

Pani Doktor Ewa Zambrzycka to Bardzo Dobry Człowiek a zarazem Lekarz,miałam przyjemność mieć kontakt z Panią Doktor ,która pomogła mi bardzo wiele.Pani Doktor jest kompetentnym Wybitnym Fachowcem,Uprzejma,w pełni Poświęca swój czas pacjentowi.Nie odmawia pomocy drugiemu człowiekowi.Kompleksowe podejście do problemu.Pani Doktor to Lekarz godny polecenia..Pragnę nadmienić że Pani Doktor kilka lat temu opisywała moją sprawę.Dziękuje.Pani Doktor.pacjentka Dorota ż ze Zgierza

Wspaniała Pani doktor,pomogła mojemu mężowi po raz drugi. Wyjątkowo ciepła i uprzejma. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt i z czystym sumieniem polecam Panią doktor innym osobom. Leczenie przynosi za każdym razem zamierzony efekt. Za każdym razem bardzo dobrze dobrane leki. Bardzo dziękujemy Pani doktor.