lekarz Ewa Zawiślak-Budny

2,1
1,8
2,1
1,8

STRASZNA BABA !!!! zamotana, nie potrafi obsłużyć komputera, rzuca chamskie teksty odnośnie dziecka za co mało nie dostała w pysk ! koniował, pseudolekarzyna. Jakaś masakra jak ktoś taki może pracować z dziećmi ??? do tarcia chrzanu !!

do tarcia chrzanu !!

Nie polecam tej Pani doktor. Otóż mój syn był diagnozowany u niej od czasu urodzenia w Poradni Audiologicznej w Chorzowie na Truchana z uwagi na to, że ja jako matka mam niedosłuch od urodzenia. Dziecko miało robione przesiewowe badanie słuchu, gdzie wg zapewnień lekarza było wszystko ok. Dziecko było kontrolowane co roku przez Panią doktor. Teraz gdy dziecko ma skończone 4 lata i chodzi do przedszkola i ma problem z rozwojem mowy, z polecenia pani logopedy z przedszkola zaczęłam działać na własną rękę prywatnie. Trafiłam do Mavitu w Katowicach, gdzie dziecku zrobiono badanie słuchu i okazało się, że nie ma otoemisji. Skierowano nas na badanie ABR i nie wiedząc o tym, że Pani doktor tam pracuje niestety znów trafiłam na nią w Mavicie na odczycie wyników z badania ABR. Pani doktor była zszokowana, że okazało się, że moje dziecko ma obustronny niedosłuch na poziomie 60 UP i 70 UL i że syn był pod jej opieką i było do tej pory wszystko dobrze i skąd się to nagle wzięło. Zabroniła mi chodzić po innych poradniach i kazała udać się do ponownie do Poradni Audiologicznej na Truchana w Chorzowie. Poszliśmy do pani doktor i tam jej ust padło pytanie czy ma aparatować dziecko. Tak jakbym to ja miała podjąć decyzję. Po wykonaniu badania tempometrem okazało się, że wyszła krzywa typu C i skierowała mi dziecko na zabieg drenażu uszu, gdzie wyznaczono mi termin na 9 marca 2017r. , gdyż stwierdziła, że syn ma płyny w uszach, a tak naprawdę syn miał lekki katar, o czym poinformowałam Panią doktor. Nie poddałam się i dalej zaczęłam szukać pomocy prywatnie i tak trafiłam do Centrum Leczenia Mowy i Słuchu w Katowicach Medincus, gdzie syn przeszedł ponownie badania. Okazało się że dalej nie ma otoemisji, a uszy są czyste, nie ma żadnych płynów w uszach. Ponownie wykonano badanie ABR, gdzie stwierdzono, że niedosłuch się pogłębił, obustronnie po 80 decybeli. I teraz dziecko będzie aparatowane. Technik wykonująca badanie była zdziwiona, że dziecko nie miało zaraz po urodzeniu robionego badania ABR, gdyż wiadomo było, że ja mam niedosłuch ucha prawego i informowałam o tym po porodzie (mam dwóch synów 7 i 4 lata i każdy z nich ma wpisaną taką informację w książeczce zdrowia). Żaden nie miał robionych badań ABR zaraz po urodzeniu, tylko zwykłe przesiewowe. Nie dopilnowała tego Pani doktor. Więc teraz czeka mnie sprawdzenie badaniem ABR też starszego syna, żeby wykluczyć u niego wadę, gdyż wg pani doktor też jest wszystko w porządku. Pani doktor pracuje w poradni audiologicznej na Truchana w Chorzowie, w MAVI-cie w Katowicach i ma też podobno praktykę lekarską prywatną w Katowicach. Nie polecam jej, gdyż niejednokrotnie udowodniła, że ma problemy z odczytem wyników, a mój przypadek to potwierdza. Jednak dopiero się przekonałam jak zaczęłam załatwiać prywatnie. Nigdy już nie pójdę do Poradni Audiologicznej w Chorzowie.

Pani diktor jest niezwykle miła i kompetentną osobą. Chodziłam do wielu lekarzy z uporczywym bólem gardła. Odesłalo mnie kilku lekarzy i tylko Pani doktor spojrzała kompleksowo, nie poddała sie i leczyła do skutku. POLECAM

Poszłam na wizytę z bólem gardła i gorączką. Przepisała antybiotyk który nie pomógł. Potem kolejny silniejszy też mnie nie wyleczył. Stwierdziła że skoro antybiotyki nie pomogły to "chyba" alergia. Przepisała leki przeciwalergiczne które też nie pomagają. Nie polecam!

Jedna z najbardziej niekompetentnych osób, jaką spotkałam wśród lekarzy. Podczas badania ABR męczyła się chyba 30 min z całym oprzyrządowaniem, nie potrafiła wykonać badania, zaprzeczyła diagnozie innego specjalisty twierdząc, że "to niemożliwe, bo to się bardzo rzadko zdarza", na końcu stwierdziła, że "ten sprzęt jakoś źle dzisiaj zapisuje wyniki, no trudno, czasami tak bywa" i skasowała 50 zł. BEZNADZIEJA!!!

Pani doktor stwierdziła u naszego synka podejrzenie niedosłuchu na UP 60 i UL 70, na pytanie co zrobić aby poprawic słuch u dzieka otrzymałam złosliwą odpowiedz że dziecko ktore ma niedosłuch nie będzie nagle dobrze słyszec :( zdziwiona że w szpitalu po urodzeniu dostał 10 pkt i że w szpitalu wyszło lewe uszko w normie a tylko prawe do kontroli. Skierowała nas na kontrole do kliniki w Katowicach bo podobno takie wymogi chodz jej zdaniem niepotrzebne bo mają taki sam sprzęt jak u nich. A w Katowicach się okazało że syn świetnie słyszy.

Miła i kompetentna pani doktor, dociekliwa w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych i dokładnie tłumacząca wszystko pacjentowi.