lekarz Ewa Zdanowska

Okulista

Przesympatyczna Pani doktor,kompetentna ,poswieca wiele uwagi pacjentowi. Polecam,korzystam z pomocy Pani dr Zdanowskiej i jestem bardzo zadowolona

Przesympatyczna Pani doktor,kompetentna ,poswieca wiele uwagi pacjentowi.
Polecam,korzystam z pomocy Pani dr Zdanowskiej i jestem bardzo zadowolona

Witam Moja mam była u P Zdanowskiej i jest bardzo zadowolona z wizyty . Okulistka dokładnie wytłumaczyła na czym polega choroba i jakie są metody jej leczenia .Odpowiedziała na pytania i rozwiała wątpliwości dotyczące poprzedniej wizyty u innego okulisty ,który powiedział mamie że będzie się drzew trzymała jak będzie chodzić :(. W poniedziałek idę ze swoim synkiem

Witam

Pani doktor bardzo miła ,kompetentna, z czystym sumieniem mogę ją polecić innym.

chciałam zdecydować się na operacje zeza a mam 50 lat , lekarka uświadomiła mi zagrożenia jakie mogą zaistnieć to znaczy podwójne widzenie , jestem jej za to wdzięczna

chciałam zdecydować się na operacje zeza a mam 50 lat , lekarka

Wyśmienita okulistka. Zawsze ma czas dla swoich pacjentów. wszystko szczegółowo opisze i wytłumaczy. recepty zawsze wypisze. i za wizytę bierze tylko 50 zł.