lekarz Ewa Zoch

Dermatolog

Pani Ewa jako jedyna skutecznie mnie wyleczyła. Konkretna i sympatyczna kobieta. Nie wymaga tysiąca wizyt na każdym etapie i tak jak mówię, mnie wyleczyła i nie mam pytań. Polecam

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz. Pierwszy raz doświadczyłam tego, że lekarz sam, bez pytania, tłumaczy przyczyny schorzenia i przedstawia wszystkie obecnie dostępne opcje leczenia.

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Doktor Ewa Zoch to kompetentny specjalista i niezwykła kobieta. Diagnozę postawiała od razu prawidłową i wdrożone leczenie było już na wstępie niezwykle efektywne. Kontynuacja terapii okazała się większym wyzwaniem, niż wynikało z postępów na wstępie, ale w porozumieniu z innymi specjalistami i wzajemnej współpracy, leczenie u pani doktor okazało się na tyle skuteczne, iż potrafi łagodzić bolesne skutki choroby. Przy moim trudnym schorzeniu skóry dłoni jest to niezwykle istotne. Za to ponownie dziękuję pani doktor i pozdrawiam serdecznie.

PANI doktor uznala ze nie warto ogladac skory i trzeba jedynie bazowac na opinii pacjenta. Nie obejrzala mnie uznajac ze przedstawione przeze mnie wnioski sa parawidlowe zalecila okreslenie samodzielnie przyczyny uczulenia oraz stwierdzila ze jak sam znajde przyczyny uczelenie ona nic nie pomorze. Swiad zdjagnozowala na podstawie opinii mojej wlasnej i prznala racje ze to moze byc to. Stwierdzila ze dermatolog nie pomoze gdyz to pacjent musi samodzielnie ustalic przyczyny choroby i samodzielnie doprowadzic do wyleczenia. Dala probke kremu i kazala kupic konkretny bo zaden inny nie jest wlasciwy a kosmetyki hipoalergiczne sa tylko z nazwy. Nie polecam zero zainteresowania.

Wizyty zawsze są bardzo sympatyczne i eleganckie, a najważniejsze leczenie jest skuteczne. Będziemy wracać i polecamy.