lekarz Ewa Zofia Grzesiak

Lekarz rodzinny

Świetny lekarz, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Skieruje na odpowiednie badania, wysłucha doradzi i napewno nie zostawi żadnego pacjenta bez pomocy!

Wyrazy uznania dla Pani doktor za trafną diagnozę i leczenie.

Wyrazy uznania dla Pani doktor za trafną diagnozę i leczenie.

Wspaniała Pani Doktor bardzo szybko określiła diagnozę i wdrożyła leczenie , po tygodniu byłem zdrów. Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor

Bardzo do dobra i uprzejma pani doktor i do tego bardzo kompetentna , naprawdę wspaniały lekarz których jest już bardzo mało w dzisiejszych czasach

Bardzo zła lekarka. Pacjenta traktuje instrumentalnie. Nie wykonała podstawowych badań. Nie podała jak dawkować lek, do tego źle wypisując receptę. Traktuje pacjenta z pogardą.

Konkretny, uprzejmy lekarz, którego poleciłabym innemu pacjentowi. Badanie było kompleksowe, pani doktor nie skupiła się wyłącznie na problemie, z którym się zgłosiłam.

Dobry obiecujący lekarz i na pewno wart polecenia. Budzi zaufanie i oby tak dalej a będzie jeszcze lepiej

Kompletna POMYŁKA!!! Druga wizyta u tej Pani w ciągu 2 lat i nic się nie zmieniło. Ta Pani traktuje pacjentów jak intruzów, zero kontaktu wzrokowego, czułam się jakbym zrobiła coś złego i czekałam na "karę". No i się doczekałam: chciałam zrobić PODSTAWOWE badania profilaktyczne (ostatnio robiłam je 2 lata temu!) i usłyszałam, że tylko wymuszamy (w domyśle: inni pacjenci również) różne skierowania, no i w rezultacie skierowania na badania Pani "doktor" mi odmówiła. Unikać jak ognia!

MASAKRA!!! W gabinecie byłem 2 minuty. Lekarka popatrzyła na mnie tylko raz jak wchodziłem do gabinetu. Według tej pani - jako młody człowiek nie powinienem być chory. Osoba raczej nieprzyjemna, nie polecam. Nie chce nikomu zrobić na złość pisząc tę opinię, ale spodziewałem się czegoś innego.