lek. med. Ewa Życzkowska-Nowaklek. med. Ewa Życzkowska-Nowak - zdjęcie profilowe

lek. med. Ewa Życzkowska-Nowak

Lekarz rodzinny

Lekarz z powolania. Widac, ze praca i niesienie pomocy drugiemu czlowiekowi sprawia Jej przyjemnosc. Bardzo uczynna i mila, a do tego doskonaly specjalista. Polecam tego lekarza!

Najlepsza pediatra jaka spotkaliśmy. Potwierdzam to co wymienione w powyższych opiniach. Pani Doktor leczy a nie zalecza!

Pani Doktor to niezwykle ciepła i kompetentna osoba. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i szczegółowo tłumaczy każdy problem. Nigdy nie trafiłam na lepszego pediatre!!!!! Pamieta imiona dzieci, słucha co mają do powiedzenia - świetne podejście! Polecam

Pani Doktor oprócz tego że jest świetnym lekarzem, to jest też dobrym człowiekiem.Szanuje i lubi ludzi.Zawsze ma czas i cierpliwość.Posiada ogromną wiedzę, którą skutecznie wykorzystuje.Nie znam drugiego takiego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Kraków"?

Słomczyńskiego 18/47

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24

Anna Stefura

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
Na Kozłówce 29

Grzegorz Pawlik