lek. med. Ewa Życzkowska-Nowaklek. med. Ewa Życzkowska-Nowak - zdjęcie profilowe

lek. med. Ewa Życzkowska-Nowak

Lekarz rodzinny

Po wizycie u Pani doktor pierwszy raz zdecydowałam się wystawić opinie w Internecie.Dlaczego? Bo jeszcze nigdy żaden lekarz nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Doktor co widać kocha swoją pracę,jest niesamowicie zaangażowana. Bardzo rzeczowo i dokładnie objaśnia zalecenia,wczesniej poprzedzone szerokim wywiadem. Cieżko w dzisiejszych czasach trafić na taką pozytywną i ciepłą osobę. Szczerze polecam!, mama dwójki malych pacjentów Pani doktor w Medycynie Rodzinnej w tym jednego z poparzona noga. Serdecznie wszyscy pozdrawiamy Pania doktor jeśli to czyta!

Pani Doktor to niezwykle ciepła i kompetentna osoba. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i szczegółowo tłumaczy każdy problem. Nigdy nie trafiłam na lepszego pediatre!!!!! Pamieta imiona dzieci, słucha co mają do powiedzenia - świetne podejście! Polecam

Lekarz z powolania. Widac, ze praca i niesienie pomocy drugiemu czlowiekowi sprawia Jej przyjemnosc. Bardzo uczynna i mila, a do tego doskonaly specjalista. Polecam tego lekarza!

Najlepsza pediatra jaka spotkaliśmy. Potwierdzam to co wymienione w powyższych opiniach. Pani Doktor leczy a nie zalecza!

Pani Doktor oprócz tego że jest świetnym lekarzem, to jest też dobrym człowiekiem.Szanuje i lubi ludzi.Zawsze ma czas i cierpliwość.Posiada ogromną wiedzę, którą skutecznie wykorzystuje.Nie znam drugiego takiego lekarza.