mgr Ewa Zygmanowska

Dietetyk

Cieszę się, że trafiłam do Pani Ewy Zygmanowskiej. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy. Dzieki jej zaleceniom odżywiam się zdrowiej i po ok. miesiącu stosowania przygotowanej dla mnie diety czuje się lepiej. Bardziej się wysypiam i mam znacznie więcej energii. Żałuję, że do Pani Ewy wybrałam się dopiero teraz :) Dziękuję! Małgorzata

Polecam, pani Ewa pomogła mi dietą w problemach z płodnością wie co robi. Rzeczowa i z ogromną wiedzą, wiem że jest wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym więc na pewno posiada dużą wiedzę i doświadczenie o czym się przekonałam. Godna polecenia.

Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Ewy. Oprócz tego, że trochę zrzuciłem to znacznie lepiej się czuję i lepiej funkcjonuję na co dzień. Warto zadbać o swoje zdrowie, a Panią Ewę już zacząłem polecać :)

Nie wiem skąd te dobre opinie. Pani nawet nie wstała z za biurka. Nie wykonała żadnym pomiarów ani tkanki ani obwodów. Zważyć kazała mi się sama i poprosiła o podanie wagi. Nawet nie chciało się pani wstać aby zważyć pacjenta. Dieta taka sama dla wszystkich, bez pytań co się lubi a czego nie. Nie dostałam skierowania na żadne badania, a dostała za to dietę gotowca. Nie ma sensu. Brak profesjonalizmu. Jak Pani chce pomoc w zgubieni zbędnych kilogramów nie zajmują się pacjentem, nie sprawdzając jego staniu zdrowia, alergii na cokolwiek, poziomu cholesterolu, cukru itd i nawet nie wstając nawet z za biurka. Diete dopiera się w oparciu o wyniki badań, upodobania żywieniowe i tryb życia. Gotowca to można sobie znaleźć w Internecie. Tylko to nie pomoże.

Pani Ewa Zygmanowska, jest bardzo profesjonalnym lekarzem i przesympatyczną osobą, a przede wszystkim jest lekarzem, który potrafi słuchać i odpowiednio pomóc. Dzięki diecie, którą obecnie stosuję schudłam już 7 kg w ciągu miesiąca. jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Ewą. Polecam wszystkim bardzo gorąco tego lekarza!!!!!!!!!

Bardzo dobry dietetyk, profesjonalne podejście do pacjenta.Uprzejma, kompetentna i rzeczowa. Udało mi się schudnąć 10 kg. Polecam:)

Pani Ewa jest świetnym dietetykiem. Miła symatyczna, bije od niej ciepło. Zna się na dietetyce, dzięki niej schudłam już 7 kg i lecę dalej jak strzała a wszyscy zdrowo, bez problemów zdrowotnych oraz uczucia ogromnego głodu. Polecam Panią Ewę do problemów związanych z dietetyka!

Zdecydowanie polecam Panią Ewę. Bardzo indywidualne podejście i da się odczuć, że jej praca jest jednocześnie jej pasją. Dziękuję za pomoc !

bardzo gorąco polecam P. Ewę.. sumienna, odpowiedzialna i profesjonalna.. z indywidualnym podejściem do pacjenta.. tak trzymać :)

świetny dietetyk z wszechstronnym podejściem do pacjenta. Zastosowana dieta nie tylko wpłynęła na zrzucenie zbędnych kilogramów u męża ale także obniżył się poziom cukru i cholesterolu.Gorąco polecam Monika

Monika

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31