lek. dent. Ewelina Bryła

Pani Doktor wykonuje swoją pracę bardzo dokładnie,zawsze wychodzę z jej gabinetu z pięknie wyleczonymi zębami. Polecam z całego serca tak profesjonalną osobę.

Pani Ewelina to bardzo serdeczna i ciepła osoba ale przede wszystkim profesjonalistka i pełna pasji do tego co robi. Ufam w 100% jej wiedzy, umiejętnościom oraz dokładności. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim Pani Doktor Ewelinę.To gabinet i obsługa na wysokim poziomie. Dziękuję za stopniowe doprowadzanie moich zębów do porządku.

Gabinet z kompetentną Panią Doktor Eweliną. Bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Najmniej boleśnie, jak to możliwe i zawsze z uśmiechem i serdecznością. Polecam.

Cała wizyta przeprowadzona wzorowo, pani doktor poświęca czas i uwagę pacjentowi. Zawsze uśmiechnięta i uprzejma. Polecam!

Bardzo miła i przyjazna atmosfera, Pani Ewelina jest bardzo profesjonalna i empatyczna. Ma bardzo dobre indywidualne podejscie do pacjenta. Polecam wizyty w jej gabinecie:) Na pewno będziecie zadowoleni.

Bardzo miła i kompetentna Pani stomatolog. Dokładna, delikatna i profesjonalna. Polecam gorąco wizyty w gabinecie. Atmosfera bardzo przyjazna. Nie trzeba się już bać dentysty.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do wizyty w gabinecie Pani Doktor Eweliny to się ich pozbądźcie...ta kobietka jest po prostu mega profesjonalna....w poprzednich gabinetach do których chodziłam nie zauważono żadnych zębów do leczenia ...tutaj każdy jeden jest dokładnie obejrzany i zdjagnozowany...obecnie jestem w trakcie leczenia ubytków ...tak bardzo cieszę się ,że wreszcie spotkałam taką profesjonalistkę...oczywiście nie mogę pominąć atmosfery w gabinecie..jest przyjazna i domowa....a to też zasługa pani asystentki Ewelinki...dziękuję Wam drogie Panie...I polecam każdemu

Bardzo dobry kontakt z dziećmi, wszystko na najwyższym poziomie, Pani doktor profesjonalna i bardzo empatyczna, polecam każdemu!

Pani doktor bardzo miła , bardzo dobry kontakt z dziećmi. Córka zadowolona z wizyty nic nie bolało i chętnie współpracowała z Panią doktor. Świetne podejście.