lekarz Ewelina Hanslik-Makioła

Pediatra

Kobieta anioł. Ma świetne podejście do dzieci. nie przepisuje na wszystko antybiotyku. Można o Pani doktor powiedzieć tylko same dobre rzeczy

Bardzo rzeczowy lekarz. Pani doktor dokładnie osłuchała małego, wszystko wyjaśniła co się dzieje oraz sposób postępowania w czasie leczenia.

Super babeczka poznalam ja w s-c na polmed jest ciepla I super!!!!! Co Tu wiecej pisac 👌 kobieta jakich malo na swiecie lekarz z powolania.

Takich lekarzy jest mało w naszym kraju!!! Bardzo dobry lekarz , podejście do dzieci SUPER , teraz przeprowadziłam się do Chorzowa i mam porównanie potwierdzające że jest to naprawdę godny polecenia ,dobry lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentna,ma super podejście do dzieci. GORĄCO POLECAM TEGO LEKARZA!!!

NIE ZNAM LEPSZEGO PEDIATRY, LECZY MOJEGO SYNA OD URODZENIA TJ. 5,5 ROKU . NIE ZMIENIŁABYM LEKARZA ZA NIC W ŚWIECIE . GORĄCO POLECAM PANIĄ DOKTOR :)

OD URODZENIA MOJE DZIECI SĄ PROWADZONE PRZEZ PANIĄ DOKTOR,WIZYTY U NIEJ SĄ ZAWSZE NA WYSOKIM POZIOMIE NIE TYLKO MEDYCZNYM

Leczyłam u Pani Doktor mojego syna teraz leczę wnuczka ... lekarz z prwdziwego zdarzenia , gorąco polecam :)

Wspaniała lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci, kompetentny lekarz i posiada tę cenną cechę, że potrafi współpracować z rodzicami.

Nic dodać nic ująć z powyższej punktacji. Cieszę się że moje dzieci mają porządnego pediatrę.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Świętochłowice"?

Bukowa 120
41-600 Świętochłowice