lekarz Ewelina Hanslik-Makioła

Polecam serdecznie Panią Doktor! Mega podejście do młodych pacjentów, rzetelność, spokój. Człowiek czuje, że jego dziecko jest w dobrych rękach.

Takich lekarzy pediatrów ze świecą szukać. Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma i ma super podejście do dzieci. Naprawdę lekarz z powołania i godny polecenia!!

Naprawdę lekarz z powołania i godny polecenia!!

Bardzo rzeczowy lekarz. Pani doktor dokładnie osłuchała małego, wszystko wyjaśniła co się dzieje oraz sposób postępowania w czasie leczenia.

Kobieta anioł. Ma świetne podejście do dzieci. nie przepisuje na wszystko antybiotyku. Można o Pani doktor powiedzieć tylko same dobre rzeczy

Super babeczka poznalam ja w s-c na polmed jest ciepla I super!!!!! Co Tu wiecej pisac 👌 kobieta jakich malo na swiecie lekarz z powolania.

Takich lekarzy jest mało w naszym kraju!!! Bardzo dobry lekarz , podejście do dzieci SUPER , teraz przeprowadziłam się do Chorzowa i mam porównanie potwierdzające że jest to naprawdę godny polecenia ,dobry lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentna,ma super podejście do dzieci. GORĄCO POLECAM TEGO LEKARZA!!!

Nic dodać nic ująć z powyższej punktacji. Cieszę się że moje dzieci mają porządnego pediatrę.

OD URODZENIA MOJE DZIECI SĄ PROWADZONE PRZEZ PANIĄ DOKTOR,WIZYTY U NIEJ SĄ ZAWSZE NA WYSOKIM POZIOMIE NIE TYLKO MEDYCZNYM

Lekarz fachowy ze wspaniałym podejściem do dzieci. Godny zaufania i bardzo lubiany przez najmłodszych pacjentów :D