lek. dent. Ewelina Iwańczyk

Pani doktor jest uprzejma, miła, kompetentną. Tłumaczy dokładnie cel leczenia i wskazuje jak będzie ono przebiegało.

Pani doktor jest uprzejma, miła, kompetentną.
Tłumaczy dokładnie cel leczenia i wskazuje jak będzie ono przebiegało.

U Pani doktor w gabinecie zawsze czuje się jak gość. Dr Ewelina jest profesjonalistką w każdym calu. Kiedy zaczynałam przygodę z aparatem w planie leczenia miałam zapisane 2 lata, zdjęłam po 1,5 roku z efektem wow. Wszystko miałam wytłumaczone w najdrobniejszym szczególe. Podoba mi się też to, że doktor nie tylko wyprostowała mi zęby, ale dba również o to żebym nie miała próchnicy (co pare miesięcy robiła mi przegląd) oraz żeby zęby były czyste (skierowanie do pani higienistki na regularne czyszczenia). Teraz mam piękny prosty i zdrowy uśmiech. Dziękuję Pani doktor i polecam z całego serca.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza. Opieką ortodontyczną była objęta moja córka. Pani doktor na stronie Annamed podaje, że zajmuje się również stomatologią zachowawczą, a nie była w stanie odczytać z pantomogramu, że jest stan zapalny w zębie. Dopiero na wizycie u innego stomatologa okazało się, że wskazana przez Panią Iwańczyk czwórka do leczenia jest zdrowa, natomiast czwórka po drugiej stronie jest ze stanem zapalnym. Dziecko musiało mieć usunięty ząb. Być może gdyby Pani doktor umiała czytać zdjęcie rentgenowskie sytuacja potoczyłaby się inaczej.