lekarz Ewelina Jaros-Mikusińska

2,5
2,4
2,2
2,2

Na wejściu po przeczytaniu mojego skierowania lekarka stwierdziła, że nie ma takiej choroby (pomimo, że lekarz rodzinny wpisał kod choroby). No ale od niechcenia stwierdziła, że zobaczy gardło. Zaczęła w nim grzebać, ale dostałem odruchu wymiotnego. Wtedy usłyszałem, że "mam się wynosić bo zagrażam jej zdrowiu i życiu". Na moje stwierdzenie "czy to moja wina, że mam odruch wymiotny jak mi głęboko wsadza narzędzia" stwierdziła, że "co ja sobie myślę, że jestem pacjentem z górnej półki (pokazała dłonią wysoko). Nie. Nawet nie jesteś ze średniej (pokazała na wysokości pasa). Jesteś z najniższej" Nie co, że obraża pacjenta i go wyrzuca to nie udziela pomocy. Zostawiła mnie z niesprawdzonym gardłem i cieknącym, bolącym uchem. Wiem czemu do niej są takie krótkie terminy oczekiwania. Nie polecam a nawet odradzam wizytę u tej pani.

Pani Doktor kompetentna, rzeczowa, skuteczna. Po badaniu i przepisaniu lekarstwa, wizyta w drugim dniu oceniająca skuteczność, mały zabieg i dalsze zalecenia. Po dwóch dniach już po bólu a i komfort słuchu dużo lepszy. Może i się nie rozgaduje i nie za wiele tłumaczy ale ja poszedłem do lekarza się wyleczyć a nie nauczyć o chorobach. Pogadać to się chodzi do psychologa albo do księdza. Długość wizyty nie świadczy o jakości leczenia. A ja z wizyt u Pani Doktor jestem bardzo zadowolony.

Lekarz bez wiedzy bez kultury!!! Byłam z dzieckiem po skierowaniu od lekarza ogólnego nigdy tam wiecej nie wrócę .Prosze poczytać opinie a temat tej pani doktor i uwierzyć ze wszystko co łucie piszą na jej temat to prawda.Nie zna sie na leczeni a do dziecka podchodzi jak do nie wiem jak to opisać.Dziwie sie ze tak długo leczy.Tylko w naszym kraju taka osoba bo to nie lekarz jak ona moze leczyć

Nie polecam tej pani Doktor. Źle postawia diagnozę, i wmawia że sobie choroby wymyślam, po czym okazuje się u innego lekarza, że mam ostre zapalenie ucha.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z osobą tak niekompetentną zajmującą stanowisko lekarza. Pani (phi!) doktor rozmawiała przy mnie z pielęgniarką o swoich prywatnych sprawach. Badanie trwało półtorej minuty, po czym doktor stwierdziła, że w zły sposób czyszczę uszy i ot całe zamieszanie. Inny lekarz następnego dnia stwierdził ostre zapalenie ucha środkowego. Pani kpi, wyśmiewa i insynuuje symulowanie choroby. Zmarnowałam skierowanie, nie zostały zadane mi żadne dokładniejsze pytania a po przedstawieniu objawów doktor stwierdziła, że "mam bujną wyobraźnię, bo to nie jest możliwe" i ona nic niepokojącego nie widzi. Właśnie możliwe ...

Zmarnowałam skierowanie, nie zostały zadane mi żadne dokładniejsze pytania a po przedstawieniu objawów doktor stwierdziła, że "mam bujną wyobraźnię, bo to nie jest możliwe" i ona nic niepokojącego nie widzi. Właśnie możliwe w tym jest problem, że nawet nie raczy spojrzeć?! wielkie NIE, nie polecam dorosłym a tym bardziej dzieciom, nikomu. Dno, a nie lekarz.

Brak słów, miesiąc dziecko leczy i dalej to samo. i ciągłe głupie gadanie że jak chcemy aby dziecko było zdrowe to ma nie chodzić do przedszkola

nie polecam lekarka opryskliwa, kpiąca z człowieka , traktuje ludzi jak intruzów ale kasę szybko przytula najlepsze było stwierdzenie po zapłaceniu za wizytę i przy wyjściu z gabinetu usłyszeliśmy cytuję " najpierw zgodziłam się na wizytę ( po wcześniejszej rejestracji tel zaznaczam) a teraz żałuję" jak dla mnie totalna masakra ta pani swoje powołanie chyba schowała do kieszeni...NIE POLECAM

Nie polecam, Pani dr jest nieuprzejma, arogancka i moim zdaniem niekompetentna. Stwierdziła, że mam zrezygnować z pracy i siedzieć z dzieckiem w domu, a nie posyłać do przedszkola. Po zbadaniu ucha powiedziała, że nie ma żadnych zmian, po czym po wizycie u innego lekarza w tym samym dniu - już prywatnie - okazało się, że syn ma jednak zapalenie ucha. Pani dr nie pozwala nic powiedzieć, wyjaśnić, w bezczelny sposób przerywa. Kiedy w końcu z nerwów się popłakałam i powiedziałam, że jest lekarzem i oczekuję pomocy, to powiedziała, że nie jest cudotwórcą, że nie jest w stanie pomóc, bo gdyby mogła to byłaby bardzo bogatą osobą. NIE POLECAM.

witam,ja byłam u pani doktor z polecenia więc moge opisać spostrzeżenia jak na pierwszą wizytę.Lekarka wydała mi sie miła i wypytywała o każdy szczegół zamin mój syn się pochorował co brał wcześniej i jakie były objawy,badanie ucha nie było bolesne bo dziecko 8letnie nawet się nie skrzywiło,przepisała leki i dokładnie powiedziała co mamy robić za wizyte wzieła 70 zł,przyjmuje prywatnie w domu na koperniku.

Arogancka lekarka, zupełny brak cierpliwości do dzieci. Dla mojej córki była to traumatyczna wizyta. Zdecydowanie nie polecam!!!!