mgr Ewelina Kalczyńska-Wrzeszcz

Psycholog

Doskonała Psycholog, trafiliśmy z synem który miał problem z samokontrola i nadmiernym czytaniem ( tak to jest problem). Syn chętny zawsze do spotkań , my jako rodzice uświadomiliśmy sobie że tez potrzebujemy pomocy w pewnych sprawach wychowawczych . Rodzicielstwo nie jest łatwe ,ale po spotkaniach z Panią Psycholog nauczyłam się być jeszcze lepsza nie krzyczącą matka zadająca pytania te co wcześniej tylko w inny sposób . Lepiej nie mogliśmy trafić!tyle myśli się nasuwa , ale to nie o to chodzi aby opisywać nasz przypadek .krótko pisząc POLECAMY CAŁYM SERCEM 💗. Dziękujemy jeszcze raz że Pani jest !

Witam, trafiliśmy do Pani Eweliny z problemem wypróżniania się synka. Dzięki fachowej pomocy udało nam się pozbyć problemu. Polecam wszystkim mającym wątpliwości czy taka pomoc jest potrzebna. Wasze dziecko zasługuje na każdą pomoc. A my jako rodzice usłyszeliśmy również wiele cennych uwag. Dzięki profesjonalizmowi Pani Eweliny udało nam się uświadomić inne zagrożenia i problemy. Ma ona doskonałe podejście do dziecka (syn 3,5 roku). Pełen profesjonalizm. Myślę, że problemy nas dorosłych rozwiązuje równie dobrze jak te dziecięce. Polecam i serdecznie pozdrawiam Panią Ewelinę.

Mieliśmy szczęście że nasza córka trafiła właśnie do tego terapeuty. Dzięki pani sami lepiej poznaliśmy córkę, spotkania przyniosły nam nowe spojrzenie na rzeczywistość a zwłaszcza w kierunku dzieci. Dziecko czuło się u pani bezpiecznie, pani psycholog potrafi słuchać i wszystko wyjaśnić. Z całego serca polecam

Bardzo dobry fachowiec. Pani psycholog ma niesamowite podejście do dzieci, potrafi wysłuchać i wyjaśnić schematy, w których funkcjonuje dziecko czy osoba dorosła. Polecam z całego serca.

Bardzo kompetentna.Psycholog,ktora z empatia i zrozumieniem podchodzi do człowieka.Potrafi słuchac, zadawac trafne pytania.Serdecznie polecam.

Genialny psycholog! Bardzo szybko mi pomogła! Myślałam, ze taka terapia przez internet jest bez sensu, ale okazało się, że to w ogóle nie przeszkadza i jest bardzo wygodne. Niie mogłabym skorztystać z pomocy tej pani, a yna jest najlepsza od tremy.. Polecam wszytskim, ktorzy nie chcą wychodzić z domu a chca pokonać strach. Wystarczy kilka spotkan i człowiek inaczej myśli.

Polecam tą terapeutkę. Pracując z nią nie ma się poczucia straty czasu. Każde spotkanie przynosi nowe spojrzenie na siebie i pozwala podejmować lepsze decyzje w życiu. Tak jest w moim przypadku. Polecono mi tą psycholożkę i teraz ja ją polecam.

To godny polecenia terapeuta! Mieliśmy szczęście, że pani psycholog pracowała jeszcze wtedy w naszym mieście. Nasz synek bardzo lubił spotkania z panią psycholog i nie mógł się ich doczekać, chociaż wcześniej był bardzo nieufny do ludzi. Miał problemy ze snem, był bardzo wrażliwy. Dzięki terapii u pani Eweliny bardziej wierzy w siebie, jest spokojniejszy, dużo bardziej radosny. To psycholog który ma genialne podejście do dzieci, chociaż wiemy, że ma też dorosłych pacjentów. My jako rodzice też dostaliśmy od pani Eweliny wiele cennych wskazówek, dzięki którym nasze dziecko zaczęło być po prostu szczęśliwsze. Polecam tego psychologa dzieciom i rodzicom. .
K. z Bydgoszczy