Lekarze Ostrowiec Świętokrzyski

Urolog

Prywatny Gabinet Urologiczny Marek Długosz
Wieniawskiego 14
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Rok temu miałem zabieg ,super lekarz zabieg wykonany profesjonalnie ,urologia Ostrowiecka w moim odczuciu na wysokim poziomie , obsługa medyczna w szpitalu nie naganna ,Dziękuje
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Małgorzata Bień

Internista, Diabetolog

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prawdziwy lekarz z sercem. Rzeczowa, kompetentna, miła i wyrozumiała. Pani dr leczy mojego dziadka na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ewa Składanowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pani doktor E. Składanowska leczy mnie już kilkanaście lat. Jest najlepszym z wielkim doświadczeniem lekarzem. Pełna zrozumienia i empatii dla pacjenta. Chylę czoła. Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Jakub Kuchinka

Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Ostrowcu Świętokrzyskim
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Miesiąc temu Pan Doktor Jakub Kuchinka w szpitalu MSWiA przeprowadził u mojego męża laparoskopowo zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej. Pobyt męża w szpitalu trwał niecałe trzy dni. Pooperacyjna rekonwalescencja przebiegała bezproblemowo, rany pięknie się wygoiły, mąż nie odczuwa już żadnych dolegliwości, czuje się w 100% sprawny. Przed operacją Pan Doktor udzielił nam cierpliwie wszelkich informacji odnośnie przebiegu zabiegu i rekonwalescencji, rozwiewając wszystkie nasze niepokoje i wątpliwości. Pan Doktor to profesjonalista, a ...
Opinia dodana przez: Anna W

dr Bożena Gwałt

Iłżecka 150
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Od lat jest to lekarz moich dzieci.Fachowa, kompetentna, jej diagnozy zawsze są w 100% trafione. Polecam wszystkim Panią doktor.

lekarz Renata Wyrzykowska-Grzebała

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Moje dzieci mają 20 lat i 16 ale nadal leczą się u Pani doktor Renaty Grzebały . A leczone są od ich narodzin . To wspaniały lekarz polecam na 100 procent

lekarz Leonid Kovalchuk

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ulica Iłżecka 31a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Dociekliwy, znakomity diagnosta, bardzo kontaktowy, sympatyczny i troskliwy. Lekarz z powołania. Wizyta u tego lekarza, to dobry czas dla zdrowia, jego mądre decyzje w skutkach uwiarygadniają jego wiedzę lekarską i doświadczenie zawodowe. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Paweł Sroka

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Fantastyczny fachowiec, miły, uprzejmy i cierpliwy. Na wizytę przyszedłem niemal głuchy, gdy wychodziłem przeszkadzało mi bzyczenie komara. Pan Doktor pracował nade mną ponad pół godziny ale efekt przeszedł wszelkie oczekiwania. Niestety jest i skutek uboczny. Muszę szybko zmienić samochód na elektryka bo silnik ryczy tak, że trudno to wytrzymać, a tyle lat mi to nie przeszkadzało - ciekawe. Gorąco polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

Barbara Eysymontt

Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo miła pani doktor która naprawdę zna się na tym co rb.

lekarz Iwona Giza

Lekarz rodzinny

Polna 7b/1
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Rynek lekarzy w Ostrowcu Św, jest bogaty,ale prawdziwym brylantem jest lekarz p.I.Giza.Bardzo ale to bardzo sympatyczna,kontaktowa i kulturalna osoba.Podziwiam u Niej rzadką cechę,że widzi pacjenta jako człowieka a nie tylko jego chorobę.Jedynym mankamentem Pani doktor jest to,że bardzo trudno dostać się do Niej na konsultację.Życzmy służbie zdrowia ,tylko takich lekarzy jak Pani Iwona Giza.

lek. dent. Urszula Czarnecka

Prywatny Gabinet Lekarski
Sikorskiego 10/4
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

świetny lekarz, bardzo kompetentny, nie zmienimy Jej z całą rodziną dopóki będzie przyjmowała

lekarz Teresa Ostatek-Gorlicka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Modrzewiowa 34
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Wspaniały lekarz. Diagnoza wreszcie trafna, idealnie ustawione leczenie, ból minął i życie stało się znacznie łatwiejsze. Poza najwyższymi kompetencjami Pani doktor Teresa Ostatek Gorlicka odznacza się niezwykłą empatią względem pacjentów. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Halina Bielska-Libuda

Ambulatorium Terenowe w Ostrowcu Świętokrzyskim
aleja 3 Maja 9
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny polecenia.Bardzo dobre podejście do pacjenta, tłumaczenie choroby, kompetencja.Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Małgorzata Sałapa

Neurolog

ulica Polna 15
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo kompetentny lekarz poswieca pacjentowi duzo czasu uwaznie go slucha a takze obrazowo tlumaczy schorzenie jak rowniez przebieg leczenia. Przesympatyczna osoba. Polecam
Opinia dodana przez: Monika

Małgorzata Aleksandrowicz

Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

wspaniały lekarz profesjonalne podejście do dziecka polecam panią doktor wszystkim małym pacjentom i ich zatroskanym rodzicom

lekarz Ewelina Kędziora

Radwana 15/16
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny polecenia, kompetentny, kompleksowy, i bardzo uprzejmy pani pomogla mi na izbie przyjec w szpitalu i jestem za to jej bardzo wdzieczny
Opinia dodana przez: michal

lekarz Piotr Kusak

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Jolanta Biesiada

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiosenna 8
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

rewelacyjny lekarz ma podejście , przyjazne nastawienie i co ważne odbiera telefon w razie potrzeby, leczę się od lat i cała rodzina korzysta z jej usług
Opinia dodana przez: iwona

Adam Karolik

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny zaufania , nie pozostawia pacjentki samej sobie. Dba i przejmuje sie , pozatym sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Elżbieta Świątek

Dermatolog

ulica Polna 15
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Mogę polecić doktor Elżbietę Świątek to wysokiej klasy specjalistka w dziedzinie dermatologi, miałem problem z łuszczycą i łupieżem pani doktor zbadała mnie i przepisała odpowiednie leki. Znajdziecie ją tutaj https://kcp.pl/lekarz/elzbieta-swiatek/dermatolog/ostrowiec-swietokrzyski/ jest tu też adres.
Opinia dodana przez: Sebastian