lekarz Ewelina Kurlapska

Kardiolog, Kardiochirurg

Serdecznie dziękuję Pani doktor. W trakcie badania echo serca Pani dr Kurlapska znalazła u mojej żony wadę zastawki, której nikt nie mógł znaleźć wcześniej i po wykonaniu odpowiedniego zabiegu i dopasowaniu leków, moja żona dalej cieszy się dobrym zdrowiem. Za uratowanie życia mojej żonie bardzo dziękuję Henryk Kapela

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska

Wyjątkowy lekarz! Nie znajduję słów uznania dla Pani doktor. Bardzo kompetentna, wyjątkowo dba o pacjenta. Obecnie takich lekarzy jest bardzo niewielu! Bardzo, bardzo polecam, z pełnym zaufaniem. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.

Dziękuję Pani Doktor za uratowanie mi życia, trafiłem na SOR do Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy, gdzie Pani doktor Kurlapska miała dyżur. To dzięki Pani staraniom w walce o moje życie, mogę się nim jeszcze cieszyć. Dziękuje z głębi serca Lech Szyszkowski

Ta Pani Kardiochirurgiem nie jest natomiast jej jako osoby nie chcialbym tu komentowac aji dobrze ani zle. Jest to kardiolog czyli nie operuje

sympatyczna, śliczna i profesjonalna Pani doktor ;)

sympatyczna, śliczna i profesjonalna Pani doktor ;)

Świetny lekarz, bardzo oddany pacjentowi, o bardzo dużej wiedzy medycznej. Do choroby pacjenta podchodzi profesjonalnie, pełen zakres badań, i rewelacyjnie dopasowane lekarstwa. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor.