Bardzo miła i kompetentna osoba z podejściem do dzieci. Prowadzi ciekawe zajęcia rozwijające wykorzystując przedmioty codziennego użytku. Specjalista godny polecenia

bardzo fajna terapeutka ... wiele razy nam pomogła otwarta a przede wszystkim jej się chce... co stanowi miłą odmianę ...

Pani Ewelina to dobry specjalista stara się zainteresować dziecko nauką przez zabawę. Nie ocenia, potrafi cierpliwie wyjaśniać zachowanie dziecka i doradzić rodzicom jak mu pomóc w prawidłowym rozwoju. Spotkania są sympatyczne, czas szybko mija. Polecam.

Specjalista z pasją, stale dokształcający się, wszechstronny i mega profesjonalny. Potrafi zmobilizować każde dziecko do pracy nad sobą, a rodzicom cierpliwie wytłumaczyć jak ważna i potrzebna jest terapia również w domu, byśmy mogli osiągnąć wspólny cel. Takich specjalistów naprawdę"ze świeczką" szukać! Mega POZYTYW.

fanastyczny, zaangarzowany specjalista posiadający rewelacujny kontakt z dzieckiem trudnym i niechętnym. konkretna, konsekwentna w działaniu

kompetentna, potrafi zmobilizować dziecko do pracy na zajęciach, dostępna i pomocna również dla rodziców. Polecam!

godna polecenia mila i sympatyczna mądra kobieta

godna polecenia mila i sympatyczna mądra kobieta

Bardzo dobry specjalista, kompetentny i dobrze przygotowany do pracy. Widać od razu, ze praca jest jej pasją. Dzieci ją uwielbiają. Polecam.