lek. med. Ewelina Nowak

Lekarz rodzinny

Najlepsza Pani Doktor na jaką w życiu trafiłam. Bardzo kompetentna, z ogromem wiedzy, słucha, co pacjent ma do powiedzenia, dopytuje - robi wszystko, żeby pomóc. Zawsze potrafi skierować na odpowiednie badania bądź do specjalisty, bez wymówek, stara się dotrzeć do źródła problemu, a nie tylko zaleczyć objawy. Przy tym jest bardzo miła i sympatyczna, poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi, ile potrzeba. Bez porównania z innymi internistami, których odwiedzałam do tej pory (zarówno w sektorze państwowym, jak i prywatnym). Serdecznie polecam!

Jedna z najlepszych i najbardziej kompetentnych lekarzy w Medicover. Dzięki trafnej diagnozie i natychmiastowemu skierowaniu do szpitala uniknęłam poważnych komplikacji.