lekarz Ewelina Poleszczuk

1,3

Pani "doktor" posiada wybitnie begatelizujace podejscie do problemu. Na wszystkie sytuacje, ktore przytrafialy sie dziecku odpowiadala :"zdarza sie". Badanie wykonala z niechecia i powierzchownie. Przy prosbie o dokladniejsza badanie uslyszalam : ja sie upoce, pani sie upoci, on (syn) sie upoci. po co to komu. Zdecydowanie nie polecam nikomu - strata czasu i nerwow.

Lekarka przerywa podczas wywiadu, wtrąca sie dodajac głupie teksty przez co koncowo sama miesza sie w kwestii celu wizyty pacjenta.Przyszedlem z problemem przewlekłych problemow z gardlem/krtania i goraczka, a wyszedlem ze zmarnowana godzina życia i stwierdzeniem ze wszystko jest ok.

Moja wizyta u "Pani doktor" była totalną porażką. Byłam chora co stwierdził inny lekarz tego samego dnia ale ta "Pani" obsłużyła mnie w 10 min. i wogóle nie była zainteresowana pacjentem. Szkoda tylko Lux Medu ze tak zle wybrali lekarza, czyzby uklad ???? Wszystko jasne prawda ?! PORAŻKA !!!!!!!!