lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

U tej pani doktor robiłam sobie jakiś czas temu zabieg biowchłanialnymi nićmi liftingującymi i naprawdę gorąco polecam. Zastanawiałam się też nad botoxem ale w końcu padło na lifting i myśle że to była dobra decyzja. Pani Ewelina doradziła, wytłumaczyła jak to dokładnie wygląda, jakie są zalety i przecwwskazania więc wszystko było jasne. Sam zabieg też poszedł dość sprawnie. Widać że lakarka zna się na rzeczy więc nie dziwię się że do niej coraz większa kolejka

Pani Ewelina wykonywała mi zabieg ThermiDry. Nie każda klinika ma odpowiedni sprzęt, ale w vesunie znajdziemy tten certyfikowany, sprawdzony. Dużo czytalam opini, broszur zanim się zdecydowałam, bo nie powiem, ale obawy miałam spore, czy wszystko się uda. Udało się :) Zapraszam zainteresowanych. Ceny równiez uważam za niewygórowane jak na Kraków.

Pani Ewelina robiła mi swego czasu botox w okolicy czoła. To był mój pierwszy tego typu zabieg i trochę się stresowałam ale pani doktor rozluźniła atmosferę i mnie uspokoiła. To bardzo miła i kompetentna osoba a do tego fachowo wykonuje zabiegi. Bałam się efektu zamrożenia mięśni ale nic takiego się nie wydarzyło a bruzdy na czole są już całkowicie niewidoczne. Za kilka miesięcy waracam na powtórkę :)

U tej pani doktor robiłam zabieg Aquafilling Bodyline i muszę przyznać że nawet nie spodziewałam się tak dobrych efektów. Nie zależało mi na jakimś dużym powiększeniu piersi ale na takim delikatnym wypełnieniu i ten efekt rzeczywiście jest dokładnie taki o jaki mi chodziło. Widać że to lekarka z powołaniem i pasją a do tego bardzo miła kobieta. Kolejki do niej coraz większe ale warto poczekać

Po tym jak mocno schudłam miałam spory problem z rozstępami. Kupowałam nie wiadomo jak drogie kremy i w sumie niewiele to dawało. Pani Ewelina poleciła laser. Miałam kilka zabiegów i efekty są już mocno widoczne. Myślę że jeszcze ze dwa zabiegi i już będzie całkiem dobrze. Lekarka ma dobre podejście, traktuje pacjentów indywidualnie i potrafi doradzić i dopasować zabieg do konkretnego problemu. Godna polecenia

U Pani Styczyńskiej-Kowalskiej leczyłam się z migreny. Zaproponowała mi botox i to się rzeczywiście sprawdziło chociaż nie wiedziałam że botox ma w ogóle takie zastosowanie. Zdaję sobie sprawę z tego że zabieg będę musiała powtarzać ale bardzo poprawił mój komfort życia więc na pewno na niego wrócę. Lekarka bardzo kompetentna. Byłam u niej w Vesunie w Bonarce - sama klinika też w porządku

Pani Ewelina chyba nie zjamuje się wszystkimi zabiegami. Ale za drugim razem obsługiwała mnie, kiedy zdecydowalam sie na laserowe leczenie. Trzeba zaznaczyć, ze sie o nią prosi, chociaż czasem mozna sie do niejj tez dostac po prostu. Terminy są ok, chociaz nie dostajemy zbaiegu na drugi dzien. Ja mialam rowniez konsultacje przed i to jest super

U Pani Eweliny usuwałam swego czasu zmarszczki. Po konsultacji obie uznałyśmy że dobrze sprawdzi się kwas hialuronowy. Do tego pory miałam dwa zabiegi. Powtarzam co pół roku i jestem zadowolona. Twarz jest ładnie odświeżona. Pani Ewelina też mi odpowiada. Ma profesjonalnej podejście, a zabieg wykonuje sprawnie i w miarę szybko

U pani Styczyńskiej-Kowalskiej robiłam kilka miesięcy temu zabieg korygujący nos przy użyciu kwasu hialuronowego. Efekt naprawdę bardzo fajny. Miałam mały garbek który został w zasadzie całkowicie zniwelowany. Widać że pani Ewelina wie co robi i zna się na rzeczy. Do tego jest delikatna i dokładna

Pani Ewelina robiła mi mezoterapię igłową, teraz już drugi raz i pewnie nie ostatni. To doświadczona lekarka z dobrym podejściem do pacjenta. Jak trzeba to doradzi, wszystko wytłumaczy, jest sympatyczna i pomocna. Kolejki do niej coraz większe ale to w sumie zrozumiałe

Wciąż poszukujesz " Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98