lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Byłam na konsultacji u Pani doktor w sprawie przebarwień i niestety wiele się nie dowiedziałam. Pani Ewelina nie przejrzała pod lampą mojej twarzy lecz tylko zerknęła w mało oświetlonym pomieszczeniu i stwierdziła że nic takiego nie widzi. Nie potrafiła nic doradzić, jedynie szukała jakiś kremów na swoim telefonie ale sama nie wiedziała jak się nazywają. Konsultacja kosztowała 200zł, myślę że więcej dowiedziałam się od Pań z recepcji niż samej lekarki.

Polecam serdecznie dr Ewelinę. Robiłam u niej usta, efekt przepiękny. Usta wyszły niesamowicie naturalnie i efektownie. Pani dr jest przesympatyczna i ma ogromna wiedzę z zakresu swojej pracy. Polecam !!

Polecam !!

doktor styczyńska-kowalska to profesjonalistka w każdym calu. chodzę do niej do kliniki vesuna w krakowie, głównie na redukcję zmarszczek za pomocą botoksu, ale w przyszłości rozważam również lifting powiek.

Doktor Ewelina to skromna, uprzejma lekarka. Co jakiś czas chodzę do niej, do kliniki vesuna na redukcję zmarszczek za pomocą botoksu. Zawsze mogę liczyć na efekt wow i profesjonalne podejście do pacjenta.

jakiś czas temu u doktor styczyńskiej-kowalskiej przeprowadzałam zabieg modelowania ust z pomocą preparatu neauvia. Cóż panią doktor, klinikę vesuna oraz efekty zabiegu oceniam bardzo pozytywnie. Nie sądziłam, że będę tak dobrze i naturalnie wyglądać.

u pani doktor, w krakowskiej klinice vesuna leczylem sie z nadpotliwosci. thermidry to skuteczna metoda, jezeli borykacie z nadpotliwoscia pach.

Polecam doktor Ewelinę Styczyńską-Kowalską! Poznałam ją parę lat temu, a teraz chodzę do niej regularnie na wypełnianie zmarszczek za pomocą preparatu Juvederm.

Super lekarka! U pani doktor między innymi redukowałam zmarszczki za pomocą botoksu, w krakowskiej vesunie. Za każdym razem uzyskujemy efekt wow. Jestem bardzo zadowlona i ani kliniki, ani lekarki nie zamierzam zmieniać.

Wizytę i zabieg u pani doktor oceniam bardzo pozytywnie. Moja twarz po redukcji zmarszczek wygląda młodziej, a przede wszystkim naturalnie. Sama czuję się świetnie! Polecam doktor Styczyńską-Kowalską jak i wypełnianie zmarszczek za pomocą botoksu.

U pani doktor leczylem sie z nadpotliwosci pach. Efekty zabiegu thermidry zostaly osiagniete, tak jak mowila Pani doktor. Kiedy efekty zaczna zanikac, z pewnoscia zglosze sie na kolejny zabieg.