lekarz Fadhil Sayed

USG ortopedyczne

Bardzo powoli i szczegółowo wykonane badanie USG. Kompleksowe podejście do pacjenta i wyjaśnienie problemu. Wszystko w miłej atmosferze co znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Doktor bardzo szczegółowo wykonuje badanie, powoli i dokładnie. Tłumaczy sposób leczenia schorzenia a przy tym jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam!

Długie i staranne badanie, szczegółowy opis stanu rzeczy. Rozmowa na temat bez zbędnego owijania w bawełnę i cackania się z pacjentem. Polecam

Bardzo dobry kontakt z pacjentem . Lekarz przed przeprowadzeniem badania USG przeprowadził szczegółowy wywiad. Bardzo dokładnie przeprowadził badanie USG. Po wykonaniu badania - nie spieszył sie z jego wykonaniem - widac było,ze lekarz jest bardzo dokładny - szczególowo omówił mi wynik badania. Tak samo bardzo dokładnie je opisał. Bardzo polecam dr. Sayeda.

Człowiek z sercem na dłoni, sympatyczny, rzeczowy... fachowiec w swojej dziedzinie. A co najważniejsze pomaga uwierzyć, że może być dobrze. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc.

Wciąż poszukujesz "USG ortopedyczne Warszawa"?

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Szpital Dzieciątka Jezus

dr
Karol Mochocki

USG ortopedyczne
Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)