lekarz Ferdynand Magdański

Lekarz rodzinny

2,7
2,7

Bardzo miły lekarz, który z szacunkiem odnosi się do pacjentów.

Bardzo miły lekarz, który z szacunkiem odnosi się do pacjentów.

nie zna sie na chorobach. nie daje na badania nie polecam

nie zna sie na chorobach. nie daje na badania nie polecam

Strata czasu, Dogorywam. Ten lekarz nie zdiagnozuje moich chorob. Czuje sie coraz gorzej po lekach, ktore oslabaja moja zdolnosc motoryczna

Nie polecam nikomu. Jedyna zaleta to taka, że nie musiałem nigdy u niego długo czekać. No moze jest tez jeszcze uprzejmy... Po wizytach prywatnych u innego lekarza (plus konsultacjach u innych) okazalo sie,ze leczyl mnie metodami, ktorych sie juz nie stosuje w medycynie od dawna. Wizyty u lekarza Magdanskiego trwaly maks kilka minut. Wszystko szybko, byle jak. O jakimkolwiek tlumaczeniu choroby i metod leczenia mozna zapomniec ;/ Niestety potwierdzily sie opinie uzyskane o tym lekarzu od innych. Przepisac sie nie przepisze, bo i tak w razie czego bede korzystal prywatnie, ale radze faktycznie chorym omijac tego lekarza szerokim lukiem

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego lekarza!!!! O mało co nie wpędził mojej dziadka do grobu:( Nie rozpoznał choroby - leczył na inną, doprowadziło to do tego, że dziadek już ponad pół roku nie wstawał z łóżka. Jest mała poprawa po wizycie u innego lekarza. A właśnie żadnego skierowania do specjalisty też nie chciał dać (mówił ja pana wyleczę). Słyszałam, od wielu znajomych podobne opinie.

Bardzo uprzejmy,kompetentny,szybko bezbłędnie zdiagnozował chorobę.POLECAM

Bardzo uprzejmy,kompetentny,szybko bezbłędnie zdiagnozował chorobę.POLECAM