lekarz Filip Adamcewicz

Ortopeda

Pan dr Filip Adamcewicz dał się poznać jako wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Wykonywał mi zabieg wstawienia endoprotezy kolana, chociaż byłem przez niego konsultowany nie tylko przy okazji tej operacji, ale również przy wstawieniu endoprotezy biodra. Oba zabiegi były wykonywane w szpitalu Loro w Świebodzinie. W sposób jasny i rzeczowy wytłumaczył mi przebieg zabiegu, co wiązało się ze zmniejszeniem stresu. Po samej operacji interesował się moim stanem zdrowia, okazał troskę i wyrozumiałość. Pomimo, że niewiele czasu upłynęło od zabiegu, mój stan zdrowia uległ poprawie. Jestem mu zatem bardzo wdzięczny i serdecznie dziękuję za poświęcony czas i podejście do starszego i schorowanego człowieka jakim jestem. Przeżyłem już 72 lata i mam dość częsty kontakt z różnymi lekarzami, dlatego uważam, że pan doktor jest godny polecenia nie tylko jako dobry fachowiec, ale również wspaniały i życzliwy człowiek. Posiada w sobie dużo empatii i cierpliwości, a przy tym ma poczucie humoru. Bez wahania można oddać swoje zdrowie w jego ręce. Oby więcej takich lekarzy.
Wdzięczny pacjent- Jerzy Kosałka z Żar.

Do Lekarz Filipa Adamcewicza zglosilam się z powodu uszkodzenia łąkotki po wypadku komunikacyjnym. Lekarz bardzo mily, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, kompleksowo podchodzi do problemu, bardzo kompetentny. Jestem bardzo zadowolona z podjetego przez lekarza leczenia. Pan Doktor godny polecenia.

Bardzo dobry i jedyny w swoim rodzaju ortopeda - specjalista z powołania i dobry człowiek. Operował mi kolana dwukrotnie po wypadku - biegam, jeżdżę konno i robię wszystko czego miałam nie robić.. :)

Nieczęsto spotyka się takich lekarzy. Pan Doktor Adamcewicz przywrócił moją wiarę w medycynę w tym kraju. Okazuje się, że można w szpitalu leczącym ze środków NFZ przeprowadzić fachowo poważny zabieg kolana i mieć bardzo dobrą relację z pacjentem, który ma pełne zaufanie do lekarza. Diagnoza, zabieg i opieka medyczna w czasie rehabilitacji na najwyższym poziomie. Brawo - polecam! Oby więcej takich wspaniałych ludzi! Artur Buksa

Godny polecenia specjalista. Uśmiechnięty, miły i uprzejmy. Kompetentny. Widać,że ten zawód to jego pasja.

Mieszkam w Toruniu i tam poznałem Pana dr Adamcewicza uratował mi kolano w wieku 64 lat, rok pózniej czekała mnie endoplastyka biodra i znowu się nie zawiodłem już jestem po i dobę po zabiegu już chodziłem, cieszę się iż dane mi było spotkać na swojej drodze dr Filipa dziękuję mu bardzo i życzę samych sukcesów

Wspaniały Człowiek, mądry i kompetentny lekarz i do tego z dużym poczuciem humoru. Moje zetknięcie z Jego osobą zaowocowało całkowitym powrotem do zdrowia, nadzieją na realizację moich marzeń i wiarą w dobro lekarzy - także ludzi. Życzę wszystkim, aby napotykali tylko takich Specjalistów na swojej drodze.

Bardzo kompetentny lekarz. Znajdzie czas na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości dotyczących schorzenia, życzliwy pacjentom, zadaje mnóstwo pytań dotyczących dolegliwości, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Nie robi pacjentowi łaski jak zdecydowana większość lekarzy tylko robi to co trzeba i jak trzeba. Widać, że lubi to co robi i co najważniejsze jest w tym dobry. BARDZO POLECAM !!!

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi do chorego. Wszystko wytłumaczy jak należy. Jest w ciągłym kontakcie z pacjentem. Dobre poczucie humoru.

Super doktor; jest w nim wszystko to czego oczekuje od lekarza pacjent.Wszystko jak wyżej.Zaryzykuję twierdzenie PASJONAT W SWOIM ZAWODZIE!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Toruń"?

LORO-MED
Świebodzin
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań