dr n. med. Filip Dąbrowski

Od czasów studenckich interesowałem się ortopedią będąc członkiem Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Z Kliniką związałem swoje życie zawodowe. Tutaj zdobywałem pierwsze doświadczenie kliniczne pod opieką Konsultanta Krajowego w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu Prof. Andrzeja Góreckiego. W roku 2009 złożyłem egzamin specjalizacyjny a rok później obroniłem rozprawę doktorską pod tytułem „Wyniki operacji rewizyjnych stawu kolanowe...

Duży profesjonalizm.Fachowosc w swojej dziedzinie. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Nie sądziłem że mogę spotkać tak dobrego Doktora,który potrafi,od a do z wytłumaczyć i dodać otuchy pacjentowi. Dziękuję panie Doktorze.

Duży profesjonalizm.Fachowosc w swojej dziedzinie.
Dziękuję panie Doktorze.

cztery lata,cztery endoprotezy.życie bez bólu.Doktor przemiły,kompetentny.Spokojnie wyjaśnia co trzeba.zawsze uśmiechnięty.wysoka kultura.bardzo dziekuję

Maj 2022r. druga operacja tym razem lewe biodro(pierwsza w kwietniu 2021r. - prawe biodro) Przeprowadzona przez tego samego lekarza Filipa Dąbrowskiego i jego zespół w Grodzisku Mazowieckim. Lekarz pełen empatii, rzeczowe i konkretne podejście do pacjenta. Operacja udana bez komplikacji - nogi równiutkie,szybki powrót do zdrowia. Wielki szacunek. Pozdrawiam i Polecam

Zabieg w Grodzisku Mazowieckim w zakresie wstawienia tytanowej protezy lewego stawu biodrowego wykonany na jesieni ubiegłego roku. Niepotrzebnie czekałem latami na zabieg zmagając się z bólem i ograniczoną mobilnością. W internecie można oglądać koszmarne filmy z tego typu zabiegów. Strach się bać. W rzeczywistości zabieg trwał łącznie z wyjściem z narkozy 45 min. Pełna profeska. Szpital czysty i przyjazny dla pacjentów. 48 godzin po zabiegu do domu. Pełna sprawność ruchowa po 8miu tygodniach. Ważnym elementem rehabilitacja, ale bezsprzecznie Pan Doktor jest artystą w swoim fachu. Mam 72 lata, ale po zabiegu ubyło mi 10. Moja wdzięczność jest bezgraniczna.
Marek.

Dr Filip Dąbrowski w dniu 26 stycznia przeprowadzał zabieg aloplastyki stawu biodrowego. To wspaniały specjalista. Ma doskonałe podejście do pacjentów - spokojnie i rzeczowo udzielił wszelkich informacji. Opieka przed i po zabiegu była bardzo dobra. Polecam Pana Doktora. Zofia

Zofia

Z bólem biodra i przykurczem mięśni w prawej nodze do Dr F. Dąbrowskiego trafiłem z polecenia znajomych. Szybka i konkretna diagnoza - alloplastyka stawu biodrowego. Zabieg wykonany 24.11.2021 w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Za profesjonalizm, podejście do pacjenta, opiekę przed i po zabiegu bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Teraz ja będę Pana Doktora polecał innym. Jak Pan Doktor obiecał - mogę tańczyć twista!

Jak Pan Doktor obiecał - mogę tańczyć twista!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Super lekarz, bardzo dobre i konkretne podejście do pacjenta. Aloplastyka całkowita bez cementowa prawego stawu biodrowego w Grodzisku Mazowieckim (21.04.2021r.) Czeka mnie jeszcze lewe bioderko. Pozdrawiam i Polecam

Lelarz, z sercem dobrym podejsciem do pacjenta Dziękuję panu doktorze za zajecie sie moim trudnym przypadkiem polecam pana doktora

Polecam Dr Dąbrowskiego! Chodziłam od lekarza do lekarza a poprawy nie było absolutnie żadnej. Aż wkońcu trafiłam do pana Doktora. 4 lata leczenia nie dały takiego efektu jak pół roku po diagnozie. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja słyszeli, że są 'trudnym przypadkiem'

Pan dr F.Dąbrowski jest znakomitym lekarzem i mam do Niego absolutne zaufanie. Jeżeli komuś, kiedyś wśród mojej rodziny czy też przyjaciół potrzebna będzie pomoc z zakrasu ortopedii będę szukała Pana Doktora aż do skutku. Jest dla mnie autorytetem, darzę Go szacunkiem i podziwiam Jego kulturę osobistą - tak niezwykle zjawisko w obecnym szalonym świecie.