lekarz Filip Doktorowicz

Lekarz który podczas badania usg kobiety w ciąży nie dopuszcza partnera lub osoby bliskiej by mogła dac wsparcie oraz cieszyć się wspólnie jeszcze nie narodzonym dzieckiem daje do zrozumienia ze może coś ukrywać. Tym bardziej tłumacząc się że obawia się kontroli. To naruszenie woli kobiety która ma do tego prawo by ktoś bliski był obecny

Wspaniały lekarz i przemiły człowiek naprawdę godny polecenia...Życzyłabym sobie i innym kobietą wiecej takich lekarzy z powołania.Serdecznie polecam

Do dr Filipa Doktorowicza chodzę od 4-ech lat ,wcześniej chodziłam do jego mamy też bardzo dobrej lekarki i przemiłej osoby. Pan Doktor wykonywał mi 2 razy abrazję w szpitalu w Mysłowicach , gdzie pracuje oraz operację usunięcia trzonu macicy wraz z jajowodami . Przemiły , kulturalny , szlachetny człowiek, interesuje się bardzo pacjentem . Przy tym bardzo delikatnie bada i o wszystkim pacjentkę informuje . Przed i po operacji przyszedł na salę i pytał jak się czuję i pocieszał mnie ,że wszystko będzie dobrze. O wyniku badania histopatologicznego ( który ...

Do dr Filipa Doktorowicza chodzę od 4-ech lat ,wcześniej chodziłam do jego
Przemiły , kulturalny , szlachetny człowiek, interesuje się bardzo pacjentem .
Przy tym bardzo delikatnie bada i o wszystkim pacjentkę informuje .
wszystko będzie dobrze.
O wyniku badania histopatologicznego ( który na szczęście dla
mnie okazał się dobry sam mnie poinformował )- wspaniały człowiek
i co najważniejsze - dla Pana Doktora liczy się przede wszystkim pacjent , a nie
pieniądze , oby takich lekarzy było więcej .
Wdzięczna pacjentka Małgorzata Kundro .

Bardzo dobry lekarz.Wiem że żyję.Poprzedni lekarz zostawił mnie samej sobie i nie wiem jak długo bym przeżyła.Dzieki dr.Filipowi żyję i bardzo mu za to dziękuję.Marta

Wspaniały lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm nic więcej dodac. Polecam z całego serca tego lekarza!

Lekarz przeprowadził trzecie badania prenatalne. Bardzo dobre podejście do pacjentki oraz męża, który był przy badaniu. Podczas badania (mimo trudnych warunków - niekorzystnie ułożona nasza Mała) pokazywał wszystko i tłumaczył. Dowcipny i uprzejmy. Serdecznie polecam

Wspaniały lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęca dużo czasu dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona choć byłam pierwszy raz. Przyszłam po poradę, konsultacje w sprawie wkładki wewnątrzmacicznej a skończyło się na założeniu. Doktor jest przemiły, delikatny i lekarzem z powołania. Polecam Pana doktora.

i lekarzem z powołania. Polecam Pana doktora.

Polecam Pana Doktora. Przeprowadził u mnie zabieg przyszycia macicy przy użyciu systemu Splentis. Pełny profesjonalizm zarówno zawodowy jak i w podejściu do pacjenta. Pan Doktor jest bardzo pozytywnie i życzliwie nastawiony do pacjentów. Lekarz z powołania.

Bardzo polecam Pana Filipa, z ogromnym szacunkiem traktuje swoje pacjentki, ani razu nie czułam się źle gdy byłam badana przez Pana Doktora. Troszkę się czeka na wizytę w Mysłowicach, ale wiadomo nasze NFZ... za to u Pana Doktora w prywatnym gabinecie jest przytulnie, komfortowo.. Prowadzona ciąża u Pana to zaszczyt :)

Dr Filip Doktorowicz prowadził moją pierwszą ciążę 💜 zdrową i szczęśliwie donoszoną. Nie bez powodu wybrałam jego praktykę. Na uwagę zasługuje fakt, iż doktor jest trzecim pokoleniem lekarzy w swojej rodzinie. Obszerna wiedza , zaangażowanie i szacunek dla pacjenta oraz jego rodziny , takich cech zwłaszcza dziś, to ze świecą szukać u lekarza. Naprawdę bardzo szczerze polecam! Każda moja wizyta przeprowadzona była na spokojnie, komfortowo, bez ponaglenia. Sam gabinet już zasługuje na 6+, standard nie z tej polski, przede wszystkim szatnia, a w niej spódnice ginekologiczne, wkładki, a nawet waga, obok szatni łazienka, w której możemy się wiadomo co, umyć ;) widzicie tak niewiele potrzeba do tego by z godnością przemaszerować na fotel ginekologiczny, a jednak większości gabinetom standardy nieznane. Po badaniu na regulowanym fotelu, z którego schodzicie jak człowiek, a nie szukając w powietrzu nogami podłogi , pozostaje już tylko cieszyć się widokiem maleństwa, na porządnym ekranie USG usytuowanym na przeciwnej ścianie bez skręcania karku na monitor lekarza ;) dodam jeszcze, że ścianki każdego stanowiska mają również rolę osłonową, gdyby zdarzyło się, że ktoś wejdzie do gabinetu, to na każdym etapie badania takiej osoby nie uraczy widok naszej gołej pupy :)
Jeśli ktoś jeszcze waha się z wyborem lekarza, to mam nadzieję, że moja opinia okaże się pomocna.
Pamiętajcie, komfort można sobie stworzyć ,ale wiedzy i poszanowania od tak już nie, a w tym gabinecie piękna tradycja rodzinna jest ponad to wszystko.