lekarz Filip Doktorowicz

Dr Filip Doktorowicz prowadził moją pierwszą ciążę 💜 zdrową i szczęśliwie donoszoną. Nie bez powodu wybrałam jego praktykę. Na uwagę zasługuje fakt, iż doktor jest trzecim pokoleniem lekarzy w swojej rodzinie. Obszerna wiedza , zaangażowanie i szacunek dla pacjenta oraz jego rodziny , takich cech zwłaszcza dziś, to ze świecą szukać u lekarza. Naprawdę bardzo szczerze polecam! Każda moja wizyta przeprowadzona była na spokojnie, komfortowo, bez ponaglenia. Sam gabinet już zasługuje na 6+, standard nie z tej polski, przede wszystkim szatnia, a w niej spódnice ginekologiczne, wkładki, a nawet waga, obok szatni łazienka, w której możemy się wiadomo co, umyć ;) widzicie tak niewiele potrzeba do tego by z godnością przemaszerować na fotel ginekologiczny, a jednak większości gabinetom standardy nieznane. Po badaniu na regulowanym fotelu, z którego schodzicie jak człowiek, a nie szukając w powietrzu nogami podłogi , pozostaje już tylko cieszyć się widokiem maleństwa, na porządnym ekranie USG usytuowanym na przeciwnej ścianie bez skręcania karku na monitor lekarza ;) dodam jeszcze, że ścianki każdego stanowiska mają również rolę osłonową, gdyby zdarzyło się, że ktoś wejdzie do gabinetu, to na każdym etapie badania takiej osoby nie uraczy widok naszej gołej pupy :)
Jeśli ktoś jeszcze waha się z wyborem lekarza, to mam nadzieję, że moja opinia okaże się pomocna.
Pamiętajcie, komfort można sobie stworzyć ,ale wiedzy i poszanowania od tak już nie, a w tym gabinecie piękna tradycja rodzinna jest ponad to wszystko.

Bardzo dobry to najlepsze określenie. Dr Filip Doktorowicz jest oddanym swojej pracy lekarzem, zawsze można go się poradzić i odpowiada ze skupieniem i zaangażowaniem. Wspaniały ginekolog, bardzo rzeczowy, pomocny, miły i uprzejmy. W szpitalu bardzo opiekuńczy i życzliwy. Polecam!

Bardzo dobry Ginekolog. bez problemu zrobil mi CC sympatycznie podchodzil do ciazy oraz z zartami, co malo spotykane jest, usmiechniety jak zawsze oraz caly czas rozmawial ze mna przy CC naprawde polecam

Pan Doktor zrobił mi kontrolne usg, czułam się dobrze nic mi nie dolegało ale Doktorowi coś sie nie spodobało. Choc bardzo się balam i nie chcialam isc, dr się uparl i wyslał mnie na jeden dzień do szpitala i zrobil zabieg. Okazalo się, że mam stan przedrakowy, bylo kwestią roku i mialabym raka. Pan Doktor zrobil mi operacje. Dziś od tego czasu minęły 4 lata, wszystko jest ok, JESTEM ZDROWA!!! CHCIALAM PANU Z CALEGO SERCA PODZIĘKOWAC ZA URATOWANIE MI ŻYCIA, NIECH PANA BOG BLOGOSLAWI!!!

Najsympatyczniejszy lekarz jakiego w życiu spotkałam!!! Widać, że w swoją pracę wkłada całe serce czułam, że jestem ważna i że chce mi na prawdę mi pomóc!!! Do tego jeszcze nigdy nie byłam tak delikatnie zbadana i Pan dr bardzo dbał o zapewnienie intymności. Pan dr pracuje w Mysłowicach krótko ale już ma dużą rzeszę fanek wśród moich koleżanek :))) Pozdrawiam z całego serca

Pozdrawiam z całego serca

Wciąż poszukujesz " Bytom"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102

40-752 Katowice
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów