lekarz Filip Doktorowicz

Najsympatyczniejszy lekarz jakiego w życiu spotkałam!!! Widać, że w swoją pracę wkłada całe serce czułam, że jestem ważna i że chce mi na prawdę mi pomóc!!! Do tego jeszcze nigdy nie byłam tak delikatnie zbadana i Pan dr bardzo dbał o zapewnienie intymności. Pan dr pracuje w Mysłowicach krótko ale już ma dużą rzeszę fanek wśród moich koleżanek :))) Pozdrawiam z całego serca

Pozdrawiam z całego serca

Bardzo dobry Ginekolog. bez problemu zrobil mi CC sympatycznie podchodzil do ciazy oraz z zartami, co malo spotykane jest, usmiechniety jak zawsze oraz caly czas rozmawial ze mna przy CC naprawde polecam