lekarz Filip Doktorowicz

Bardzo dobry to najlepsze określenie. Dr Filip Doktorowicz jest oddanym swojej pracy lekarzem, zawsze można go się poradzić i odpowiada ze skupieniem i zaangażowaniem. Wspaniały ginekolog, bardzo rzeczowy, pomocny, miły i uprzejmy. W szpitalu bardzo opiekuńczy i życzliwy. Polecam!

Bardzo dobry Ginekolog. bez problemu zrobil mi CC sympatycznie podchodzil do ciazy oraz z zartami, co malo spotykane jest, usmiechniety jak zawsze oraz caly czas rozmawial ze mna przy CC naprawde polecam

Pan Doktor zrobił mi kontrolne usg, czułam się dobrze nic mi nie dolegało ale Doktorowi coś sie nie spodobało. Choc bardzo się balam i nie chcialam isc, dr się uparl i wyslał mnie na jeden dzień do szpitala i zrobil zabieg. Okazalo się, że mam stan przedrakowy, bylo kwestią roku i mialabym raka. Pan Doktor zrobil mi operacje. Dziś od tego czasu minęły 4 lata, wszystko jest ok, JESTEM ZDROWA!!! CHCIALAM PANU Z CALEGO SERCA PODZIĘKOWAC ZA URATOWANIE MI ŻYCIA, NIECH PANA BOG BLOGOSLAWI!!!

Najsympatyczniejszy lekarz jakiego w życiu spotkałam!!! Widać, że w swoją pracę wkłada całe serce czułam, że jestem ważna i że chce mi na prawdę mi pomóc!!! Do tego jeszcze nigdy nie byłam tak delikatnie zbadana i Pan dr bardzo dbał o zapewnienie intymności. Pan dr pracuje w Mysłowicach krótko ale już ma dużą rzeszę fanek wśród moich koleżanek :))) Pozdrawiam z całego serca

Pozdrawiam z całego serca