Jestem fizjoterapeutą, absolwentem pięcioletnich studiów magisterskich Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie a także Terapeutą Iº kompetencji Terapii Manualnej Holistycznej
dr ...

dr Andrzeja Rakowskiego.

Ponieważ moja praca to ogromna pasja, dlatego rozpocząłem kolejne studia na Akademii Osteopatii. Jest to część medycyny manualnej traktująca organizm ludzki holistycznie t.j. jako integralną całość wszystkich układów, których odpowiednia manipulacja pozwala normalizować ich pracę oraz wzaje...

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Filipa. Ból który mi doskwierał, nie pozwalał mi normalnie funkcjonować do tego stopnia, że miałem problemy z oddychaniem. Do gabinetu Holicare wszedłem z ogromnym bólem, a wyszedłem szczęśliwy, bez bólu. Zadziało się tak już po pierwszej wizycie. Kolejne wizyty wyleczyły całkowicie moją dolegliwość. Do gabinetu Pana Filipa trafiłem z polecenia i polecam dalej!

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Filipa.
Do gabinetu Pana Filipa trafiłem z polecenia i polecam dalej!

Z panem Filipem "współpracuję" już od jakiegoś czasu i w pełni polecam. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jako jedyny pomógł mi pozbyć się problemu z którym inni fizjoterapeuci nie potrafili się uporać przez kilka lat. Gabinet bardzo czysty i zadbany co w mojej opinii jest bardzo istotne w tym żeby poczuć się w 100% komfortowo.