Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Dodaj opinię Umów wizytę

Konsultacje wideo przez internet! Od teraz konsultacje możliwe także tą drogą. Jeśli nie możesz być osobiście w gabinecie, ale chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam. Jedną z opcji jest komunikator Skype, drugą rozmowy wideo przez stronę www (wystarczy kliknąć przesłany przeze mnie link).

Sfera seksualna jest jedną z wielu, które określają nasze życie. Dotyczy każdego z nas, tak samo jak wszelkie - czasem trudne - sprawy z nią związane. Jakkolwiek możesz odczuwać rozterki związane z chęcią umówienia się na spotkanie z seksuologiem - pamiętaj, że jestem świadomy trudności i wątpliwości, które Ci towarzyszą. W ciszy i dyskrecji gabinetu zadbam o to, aby kontakt z psychologiem był dla Ciebie wartościowy.

Mój gabinet jest otwarty dla wszystkich. Zapraszam każdą osobę bez względu na płeć, orientację seksualną czy wyznawane wartości.

Każda sesja trwa 45 minut. Pierwsze trzy spotkania mają charakter konsultacyjny i diagnostyczny (koszt dla osoby indywidualnej to 160 zł za sesję, dla pary: 180 zł). Sesje terapeutyczne trwają także 45 minut, ich koszt to 130 zł dla osoby indywidualnej lub 180 zł dla pary.

Nie jestem lekarzem. Nie wykonuję badań lekarskich. Nie przepisuję leków (ani recept).

Zajmuję się pomocą, terapią i diagnozą psychologiczną oraz seksuologiczną. Specjalizuję się w terapii osób dotkniętych dysfunkcjami seksualnymi, terapią ofiar gwałtów i wykorzystania seksualnego. Ponadto zajmuję się takimi dolegliwościami jak: zaburzenia wzwodu, wytrysk przedwczesny, ból w trakcie stosunku seksualnego (dyspareunia, pochwica), a także brak radosnego przeżywania stosunków seksualnych. Niezbędną wiedzę uzyskałem w trakcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Od 2012 do 2017 roku pracowałem na Oddziale Psychoterapii szpitala MSWiA w Krakowie. Obecnie koncentruję się wyłącznie na praktyce seksuologicznej we własnym gabinecie.

Oferta dla osób, które nie mogą przyjść do gabinetu. Oferta dla Polaków mieszkających poza granicami kraju - polskojęzyczny psycholog - sesje wideo przez internet (sesje wideo przez Skype).

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz