lek. med. Filip Kucharczyklek. med. Filip Kucharczyk - zdjęcie profilowe

lek. med. Filip Kucharczyk

REWELACYJNY SPECJALISTA. Przed operacją dokładnie przeanalizował problem i przebieg operacji. Otrzymałem odpowiedź na każde pytanie. Nic dodać nic ująć. Jestem bardzo zadowolony.

Szpital im Grucy w Otwocku, Oddzial 3, grudzien 2018. Pan doktor kierowal tego dnia obchodem na Oddziale. To byla druga doba po artroskopii stawu biodrowego. Gdy nadeszla moja kolej stwierdzil: -“Pani dzis do domu”. Nawet nie zapytal jak sie czuje. Poniewaz chodzac czulam sie jeszcze bardzo niepewnie, nie utrzymywalam zupelnie nogi w gorze bez pomocy reki i czulam duzy bol w biodrze (ostatni lek p/bolowy otrzymalam poprzedniego dnia przed snem), zaskoczona decyzja lekarza odpowiedzialam: -“Ale ja mieszkam sama...” Dr Kucharczyk, cynicznie: “A ja z rodzina! To nie jest hotel, ani ...

-“Ale ja mieszkam sama...”
Dr Kucharczyk, cynicznie: “A ja z rodzina! To nie jest hotel, ani zaklad usprawniajacy”.
Jakos spontanicznie, w szoku na brak empatii i wrazliwosci (jak ktos zna moja historie, to wie, ze tekstem o rodzinie dotknal mojego czulego punktu i to bardzo zabolalo, zwlaszcza przed Bozym Narodzeniem), odpowiedzialam:
-“Ja mam tylko kotke w domu”.
Pielegniarka stojaca obok, widzac arogancje swojego przelozonego w stosunku do pacjenta, odparla w takim samym stylu:
-“To kotka pomoze”.
Gdy wyszli dlugo plakalam. Balam sie tego dnia wrocic do pustego mieszkania. Mialam wciaz zawroty glowy przy chodzeniu. Poza tym, sposob komunikacji byl ponizajacy.
Pracowalam w warszawskiej prywatnej klinice ortopedycznej i m.in. uczylam kadre szpitala szacunku i godnego traktowania pacjentow. Dr Kucharczyk popelnil wszystkie mozliwe bledy w tym zakresie, ostatecznie raniac moje uczucia i narazajac na uraz po powrocie do domu.
Pewnie przyjmujac w prywatnych przychodniach udaje innego czlowieka. To tylko maska. Prawdziwe oblicze ujawnia sie pracujac w podmiotach NFZ.

Pan doktor tłumaczy wszystko spokojnie i w taki sposób,że pacjent wychodząc z gabinetu jest pewien słuszności podjętego leczenia i jego pozytywnych efektów w przyszłości. Skopiowalam te slowa z popszedniego komentarzu,ale to same chcialabym powiediec. Polecam !

W przypadku doktora Filipa 5/5 to za mało :) Na lepszego lekarza nie mogłam trafić! Kompetentny, budzący zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, zawsze wszystko ma dopięte na ostatni guzik i troszczy się o pacjentów. Wysłano mnie po niefortunnym złamaniu do szpitala w celu wstawienia endoprotezy łokcia, ale pan Filip zrobił mi niespodziankę i ze szwajcarską precyzją poskręcał moje porozsypywane puzzle :) Nigdy nie wykazywał po sobie zniecierpliwienia, wszystko dokładnie i jasno tłumaczył. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy w Polsce!

Po przeczytaniu poniższych opinii moge tylko powiedziec ze internet jest bardzo niebezpoecznym narzedziem w kilka sekund tak ja to robie ja mozna dodac jaka sie chce opinie na temat lekarza zupelnie anonimowo, osobiscie moge tylko powiedziec ze Pan Kucharczyk Filip wielokrotnie sie mna zajmowal, czesto przyjmowal mnie bez zapisu pomimo duzego oblozenia, nigdy nie byl niegrzeczny i zawsze byl pomocny i kulturalny co potwierdzali pacjenci oczekujacy na wizyte, nie wiem skad taka opinia, moze mial zly dzien a moze ktos chce mu zaszkodzic lub "odwdzieczyc sie" za wizyte odbyta nie po jego mysli, doprawdy nie rozumiem

Według mnie pan doktor jest świetnym lekarzem zawsze pamięta o swoich pacjentach,swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem ,cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania,a co najważniejsze stawia trafne diagnozy dzięki czemu leczenie przebiega bardzo sprawnie i z świetnymi efektami końcowymi.Ogromną zaletą doktora Filipa Kucharczyka jest jego wspaniałe podejście do pacjenta które śmiało można stawiać za wzór dla innych lekarzy.Jest to prawdziwy lekarz z powołania a także człowiek z ogromnym sercem dla innych ludzi.Monika Chojnicka

Genialny lekarz,każdego pacjenta traktuje wyjątkowo i z ogromnym szacunkiem. Pan doktor tłumaczy wszystko spokojnie i w taki sposób,że pacjent wychodząc z gabinetu jest pewien słuszności podjętego leczenia i jego pozytywnych efektów w przyszłości.Warto także dodać że pan doktor posiada niezwykłą empatię w stosunku do innych ludzi co ogromnie ułatwia z nim kontakt jak również od razu da się zauważyć że to co robi jest jego ogromną pasją która daje mu wiele radości. Podsumowując polecam każdemu wizytę u pana doktora Kucharczyka ponieważ jest to cudowny lekarz z ogromną wiedzą,skromnością ,który zawsze ...

Genialny lekarz,każdego pacjenta traktuje wyjątkowo i z ogromnym szacunkiem.
Podsumowując polecam każdemu wizytę u pana doktora Kucharczyka ponieważ jest to cudowny lekarz z ogromną wiedzą,skromnością ,który zawsze pamięta o swoich pacjentach,prawdziwy lekarz z powołania.

Byłem wczoraj na ostrym dyżurze w Otwocku ze złamaną nogą w kostce. Lekarz młody ale wzbudził zaufanie.Takich lekarzy nam potrzeba. Arek G.

Bardzo konkretny lekarz . Robi dobre wrażenie. Ambitny gość , to się czuje.

Bardzo konkretny lekarz . Robi dobre wrażenie. Ambitny gość , to się czuje.

Wspaniały lekarz!Każdego pacjęta traktuje z szacunkiem i poświęca mu dużo czasu,szczegółowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Pomimo młodego wieku,mogę stwierdzić że jest on w pełni profesjonalnym lekarzem.Miałam problemy z łokciami,dużo czasu upłynęło ale to pierwszy ortopeda który poświecił mi czas i przede wszystkim pomógł!Jest również niesamowicie sympatyczny z poczuciem humoru, wyjątkowo cierpliwym człowiekiem wzbudzającym bardzo wielkie zaufanie!POLECAM!!!