lek. dent. Filip Rafałko

Wizyta przebiegła w bardzo miłej i fachowej atmosferze. W trakcie zabiegu po kolei wszystkie kroki były wyjaśnione, dalsze leczenie zaplanowane i odpowiednio rozplanowane w czasie. Lekarz odpowiedzial na moje wszystkie pytania. Czulam sie zaopiekowana. Lekarz wzbudzil moje zaufanie i na pewno bede kontunowac leczenie w Rafalko Stomatologia w Wejherowie

Jestem pacjentką Pana Doktora Rafałko od 6 lat . Regularnie odwiedzam gabinet .Zawsze spotykam się z profesjonalizmem i pełną kompetencją Pana Doktora . Korony , most i implant - pełen profesjinalizm. Nie jest tanio, ale w tym gabinecie używa się materiałów bardzo dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona i polecam !

Będę polecać ten gabinet wszystkim znajomym! :) Poza oczywiście szeregiem profesjonalnie wykonywanych usług zastaniemy tam przyjazną i uspokajającą atmosferę, co wydaje się być paradoksem w związku z wizytą u dentysty - a jednak, można! :) Jestem bardzo zadowolona.

Dziwią mnie opinie negatywne. Lekarz jak i asystentki bardzo mili i bardzo kompetentni. Zostalam kompleksowo zdiagnozowana, leczenie zostalo wycenione, bym wiedziala na jakie koszta musze sie przygotowac. Plusem jest mikroskop, z pomoca ktorego leczone są zeby, bo mozna zrobic wszystko precyzyjnie. Polecam osobiscie pana Rafalko

Wystawiłem ocenę bardzo niską ale jest to ocena w pełni uzasadniona. Wybór Pana Rafałko był bardzo złą decyzją czego będę żałował bardzo długo. Przede wszystkim "lekarz" posiada duże luki w podstawowej wiedzy umożliwiającej opiekę medyczną na odpowiednim poziomie. Błędne diagnozy lub ich brak doprowadził do pogorszenia się stanu mojego zdrowia. Brak doświadczenia, jedynie wiedza podręcznikowa choć nie wyuczona dostatecznie. Następną sprawą jest beznadziejna jakość wykonywania wypełnień. Jestem pewien, że student III roku stomatologi lepiej by je zrobił gdyż nie dostał by zaliczenia za tak wykonane zabiegi. U Pana Rafałako plomby robione są "na szybkiego" bo następny klient ($) czeka za drzwiami. Do znacznej większości moich wypełnień można mieć spore zastrzeżenia, nie wiem jak uczelnie dopuszczają takie osoby do leczenia ludzi. Plomby beznadziejne a ceny jak w stolicy ! 150 zł za małe wypełnienie jakości godnej licealisty. Ponadto w gabinecie łamane są podstawowe zasady prawidłowego leczenia. JEDNYM z przykładów jest brak stosowania endometru podczas leczenia kanałowego czy też brak wykonania zdjęcia po takim leczeniu ! Lekarzowi tak się śpieszy, że zdrowie pacjenta (klienta) schodzi na drugi plan. Podsumowując : Pan Rafałko nie powinien leczyć zębów ponieważ nie posiada on odpowiedniej wiedzy i umiejętności oraz rażąco narusza zasady prawidłowego leczenia. Gabinet posiada dobry sprzęt, ładną stronę internetową ale nie posiada dobrego lekarza, który znajdzie czas na należytą opiekę . Za te ceny, które Pan Rafałko sobie życzy znajdziecie doświadczonego stomatologa, który ZADBA o Was. Jestem świadom, że każdy dentysta chce zarobić ale w tym przypadku jest to aż za bardzo widoczne. Po prostu biznesmen a nie lekarz . Oczywiście tego miejsca już nigdy nie odwiedzę i wszystkim radzę to samo. Niech nie zmyli Was niesamowita uprzejmność Pana doktora. Jeszcze jedna rzecz odnośnie samych wspaniałych opini na innym, znanym serwisie. Nie każdy wie, że po opłaceniu abonamentu lekarz ma możliwość usuwania nieodpowiadających mu komentarzy. Stąd kilkanaście bardzo dobrych opini, widać że Pan Rafałko dba o dobry wizerunek, szkoda że tak bardzo nie dba o zdrowie pacjentów. W razie pytań proszę pisać na maila. Na prawdę odradzam.

Lekarz nieprecyzyjny, leczy tylko doraźnie ale nie pomaga (nie chce ?) zapobiegać i zmniejszać ingerencji w zęby. Lecząc się u niego nie miałam poczucia dobrej, profesjonalnej opieki. Zmieniłam lekarza na takiego, który DOKŁADNIE ogląda zęby a w razie wątpliwości wykonuje zdjęcie rtg. Nowy lekarz pokazał mi jakie błędy popełniałam w higienie i co mam robić by unikać nowych problemów a nie tylko je leczyć. Niestety zawiodłam się na dr Rafałko bo wg mnie można było uniknąć nowych ubytków gdyby przegląd był precyzyjniejszy i gdybym otrzymywała konkretne rady . Może z czasem doktor nabierze odpowiedniego doświadczenia by wcześniej reagować.

zero bólu , wizyta to przyjemność, dr. Filip jest bardzo profesjonalnym i delikatnym stomatologiem wartym polecenia

Profesjonalizm na najwyższym poziomie!Miałam do czynienia z wieloma stomatologami,ale jak trafiłam do niego to nie miałam wątpliwości,że wybrałam dobrze.

Boję się wizyt u dentystów, ale po pierwszej wizycie u lek. F Rafałko, nie mogę doczekać się następnej! Na prawdę świetny stomatolog !!

Doktor ma bardzo profesjonalne podejście i stara się wszystko dokładnie wyjaśnić pacjentowi. Jest kompetentny i uprzejmy. Byłam w wielu gabinetach, ale z tego po raz pierwszy jestem naprawdę zadowolona.