lekarz Filip Stoma

Neurochirurg

Polecam Wszystkim Pana Stome , 1.03.2023 przeprowadził operacje mojego kręgosłupa lędzwiowego po poważnym urazie, nie mogłem funkcjonować, ból doskwierał 24/ dobę, Żadne silne leki, nie były w stanie chodź na chwilę złagodzic dolegliwości. Lewa noga była wykluczona z funkcjonowania, sylwetka nienaturalnie skrzywiona, zaburzenia w oddawaniu moczu, mięśnie nogi bardzo wiotkie, przenikliwy ból calej nogi. 3.03.2023 zostalem wypisany do domu, dolegliwości całkowicie ustąpiły - dostałem nowe życie. Mogę normalnie chodzić, spać I funkcjonować. Wiadomo, trzeba teraz uważać, nie siadać, nie schylać, nie skręcać tułowia ale to nie jest problem... ważne że ...

3.03.2023 zostalem wypisany do domu, dolegliwości całkowicie ustąpiły - dostałem nowe życie. Mogę normalnie chodzić, spać I funkcjonować. Wiadomo, trzeba teraz uważać, nie siadać, nie schylać, nie skręcać tułowia ale to nie jest problem... ważne że nie boli i wszystkie funkcje powróciły. DZIEKUJE DOKTORZE

ANDRZEJ 30LAT

Polecam Pana Doktora z całego serca,doktor zna się na swojej pracy.Jest bardzo miły,opiekuje się pacjentem,często zagląda po operacji.Postawił mnie na nogi,pozbyłam się bólu i mogę chodzić.Wszystko dokładnie wyjaśnia,jest profesjonalny.Bardzo dobry lekarz.

Z czystym sumieniem mogę polecić dra Filipa Stoma każdemu kto poszukuje w Polsce wyśmienitego neurochirurga. Już sam fakt, że dr Stoma pracuje w renomowanej Klinice Neurochirurgii w Lublinie zapewne by wystarczył. Ale dodatkowo muszę wspomnieć, że to neurochirurg o ogromnym doświadczeniu i wysokiej kulturze osobistej. Polecam!

Bardzo gorąco polecam! Byłem przez doktora operowany na kręgosłup. Od kwalifikacji do operacji, poprzez pobyt w szpitalu, aż do konsultacji pooperacyjnej kończącej moje leczenie (i cierpienie!) wszystko przebiegało wzorowo! Gorąco dziękuję i życzę wielu zadowolonych pacjentów.

Bardzo dobry specjalista, opiekuje się pacjentem przez cały czas przed i po zabiegu operacyjnym, posiada dużą wiedzę, która ratuje życie i pomaga zapomnieć o bólu. Polecam wszystkim Dr Stoma jest dla wszystkich ludzi, którzy potrzebują pomocy mnie już pomógł czterokrotnie i nadal jestem pod jego opieką. Dziękuję

Super doktor wie co robi i dba o pacjentów. Gdy pacjent ma pytania odpowiada na wszystkie. Wystarczy trzymać się zaleceń o wszystko będzie dobrze.

Kłamca ,Kłamca, Kłamca ,uszkodził mi kręgosłup i się nie przyznał , po przedstawionych dowodach udaje głupa i wysyła do firmy ubezpieczeniowej a tam jeszcze lepsi krętacze

co po tych wszystkich jego certyfikatach i dyplomach, - skoro przychodzi do niego pacjent na konsultacje do szpitala w którym go operowano na przepuklinę kręgosłupa a "Pan DOKTOR" nawet nie raczy się nim zainteresować , pomimo że pacjent skarży się na bóle nogi pod kolanem, trętwianie stopy i palców, ból mięśni i miejsca operowanego. "PAN DOKTOR" mówi że tak ma być i na dalsze leczenie kieruje go do lekarza rodzinnego. Czy lekarz rodzinny ma lepszą wiedzę na ten temat od w/w z tytułem doktora! Stanowczo odradzam tego lekarza jest zapatrzony ...

Czy lekarz rodzinny ma lepszą wiedzę na ten temat od w/w z tytułem doktora! Stanowczo odradzam tego lekarza jest zapatrzony w siebie i swoje tytuły a nie w pacjenta. Moja opinia o tym lekarzu jest negatywna

Bardzo dobry specjalista, konkretny i rzeczowy lekarz, tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania, z racji wiedzy i specjalizacji oraz profesjonalizmu i rzetelności pracy polecam z czystym sumieniem. Interesuje się pacjentem. Wysoka kultura osobista. Operował guza mózgu u żony. Zarówno Pan Doktor Stoma jak i Pan Doktor Szczepanek to Lekarze godni polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy. Wielkie "Dziękuje" za Panów poświęcenie i zaangażowanie.