lekarz Firas Albarudi

Z całego serca polecam Pana Doktora. Jest osobą konkretną, miłą, sympatyczną, zaangażowaną, . Po długim czasie trafiłam na lekarza dla którego ważne jest dobro pacjenta. Doktor dokonał wszelkich starań aby pomóc w zaistniałym problemie.

Lekarz rzeczowy, kieruje na wszystkie potrzebne badania, wizyty w przyjaznej atmosferze, odpowiada na zadane pytania. Polecam!

Do Przychodni Ginekologicznej na Malczewskiego 47A i Doktora trafiłam przypadkiem 2 lata temu i poczułam się tak dobrze pod jego opieką, że zostałam do teraz. Jest bardzo dobrym specjalistą w swoim fachu. Przychodziłam do gabinetu z różnymi problemami: infekcje, problemy hormonalne, a aktualnie prowadzę u niego swoją ciążę. Zawsze otrzymałam ogrom pomocy, wyjaśnień, skuteczne lekarstwa i fachowe porady. Dodatkowo to JEDYNY lekarz, który skierował mnie na kontrolne badania USG piersi! W związku z tym jak przyszło do wyboru lekarza prowadzącego ciążę, to od razu wiedziałam, że będzie to doktor Albarudi. Doktor nie stawia diagnoz w ciemno, nie mówi "taki twój urok, nic się nie da z tym zrobić", tylko działa i rozwiązuje problemy. Poza tym, że jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie, jest tak po prostu niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą. Bardzo żałuję, że trafiłam do niego tak późno. Polecam serdecznie!

Godny polecenia, kompetentny lekarz, dbający o pacjenta, szczegółowo tlumaczy, budzący zaufanie., zleca wszystkie badania potrzebne do diagnozy, polecam wszystkim.

Pan Dr jest miły, delikatny, podczas badania, tworzy komfortową atmosferę. Dobrze i sprawnie diagnozuje, przedstawia plan leczenia, konkretny. Odpowiada na pytania jest doświadczonym lekarzem i godnym polecenia.

Lekarz bardzo dobry konkretny, wszystko zawsze jasno powiedziane i wytłumaczone. Z całego serca polecam do prowadzenia ciąży.

PAN DOKTOR FIRAS ALBARUDI DOKONAŁ DOBREJ I WCZESNEJ DIAGNOZY MOJEJ DOLEGLIWOŚCI RATUJĄC TYM SAMYM MOJE ŻYCIE. JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA ZA PROFESJONALIZM ORAZ BEZPOŚREDNIE PODEJŚCIE DO MNIE JAKO PACJENTKI. POLECAM PANA DOKTORA KAŻDEJ KOBIECIE KTÓRA OCZEKUJE KONKRETÓW - RZETELNYCH INFORMACJI NA TEMAT WŁASNEGO ZDROWIA. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE, ŻE MOGĘ ZNOWU CIESZYĆ SIĘ KONDYCJĄ SPORTOWĄ! :-D

DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE, ŻE MOGĘ ZNOWU CIESZYĆ SIĘ KONDYCJĄ SPORTOWĄ! :-D

Pan Doktor bardzo empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, zaangażowany w leczenie. Polecam z czystym sumieniem. Dominika z Ursusa

Dominika z Ursusa

Wyjątkowy lekarz i godny polecenia. Super podejście do pacjenta. Lekarz który z pełną atencją podchodzi do pacjentki i problemu.

Lekarz sympatyczny, uśmiechnięty, zaangażowany. Bardzo miły, czułam się komfortowo na wizycie. Jest konkretny oraz rzeczowy. Polecam

Jest konkretny oraz rzeczowy. Polecam