Pan doktor jest bardzo dobrym lekarze wie co zrobi na kazdej wizycie omawia moje badania. Jestem w 25 tygodniu ciazy i zawsze mam obawy przed wizyta czy wszystko jest w porzadku ale gdy widze usmiech na twarzy pana doktora kiedy przeglada moje badania to wiem ze nie mam powodow do niepokoju. Ciesze sie ze na doktora trafilam a nie na kogos innego jest bardzo dobrym i godnym polecenia lekarzem. M.A. :)

PAN DOKTOR PROWADZIŁ MOJĄ DRUGĄ CIĄŻĘ, I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DOKTOR GODNY POLECENIA, WIZYTY SZYBKIE, FACHOWE, KONKRETNE. ZAWSZE ZNAJDZIE CHWILĘ, NAWET POMIĘDZY PACJENTKAMI I ROZWIEJE MOJE WĄTPLIWOŚCI. PRZYJMUJE Z UŚMIECHEM I , OBY TAK ZAWSZE!

Pan Doktor Albarudi moim zdanie jest jednym z lepszych lekarzy pod każdym względem.Po pierwsze co najważniejsze dla nas kobiet, Pan Doktor wzbudza na tyle zaufanie że nie czuje się skrępowania można swobodnie dać się zbadać i porozmawić o problemie co jest bardzo komfortowe,a po drugie jest kompetentny i za każdym razem potrafi odkryć co to za choroba i coś temu trafnie zaradzić.

Miły, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty, profesjonalny. Nie ma problemu z terminami wizyt. Polecam serdecznie.

Dobry lekarz, poświęca tyle czasu ile wymaga dana wizyta, rzetelnie odpowiedział na wszystkie pytania, badanie było szybkie, ale odniosłam wrażenie, że profesjonalnie przeprowadzone. Lekarz bardzo sympatyczny i konkretny. Polecam!

Bardzo uprzejmy , konkretny i wyrozumiały lekarz :)

Bardzo uprzejmy , konkretny i wyrozumiały lekarz :)

bylam u tego lekarza pierwsz raz wiec zbyt duzo nie moge powiedziec ale wydaje sie milym czlowiekiem

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana