Bydgoszcz Fizjoterapeuta

Bydgoszcz

Przykład Człowieka dla którego praca jest pasją. Zabiera ból, przywraca nadzieję- ja jestem tego idealnym przykładem gdzie prawie po roku bezskutecznej terapii u wielu specjalistów, odbijania się od gabinetu do gabinetu trafiłam w ręce Fachowca i po PIERWSZEJ DOSŁOWNIE PIERWSZEJ wizycie ból minął i otrzymałam szereg wytycznych co do dalszego funkcjonowania. Odpowiada zawsze na telefony, prosi o kontakt po wizycie jak nasze samopoczucie. Nie przesadzę gdy stwierdzę Cudotwórca! Dla mnie Mistrz w swoim fachu, trafia w sedno bólu.

Opinia dodana przez: Emi

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Pani Natalia jest niezwykle uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć co trzeba robić. Jest godna polecenia.

Opinia dodana przez: Barbara
Fizjoterapeuta Bydgoszcz mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Fizjoterapeuta, Masażysta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.

Opinia dodana przez: Rafał
Fizjoterapeuta Bydgoszcz mgr Wojciech  Waśniowski

mgr Wojciech Waśniowski

Fizjoterapeuta, Masażysta

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry FIZJOTERAPEUTA, przykłada sie do każdego schorzenia i podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Pomógł mi już przy pierwszej wizycie. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Dorota

Łukasz Leksowski Fizjoterapia

Witam!

Witam!
Do Pana Łukasza trafiłam prawie 2 lata temu. Mam różne dolegliwości związane z kręgosłupem i ból, który towarzyszył mi od dłuższego czasu tłumiłam lekami p/bólowymi. Po wizytach u fizjoterapeuty P. Łukasza zaznaczam, że to fizjoterapeuta po studiach medycznych, nie żaden masażysta, okazało się że prawidłowo dobrana terapia i bólu nie ma.
Mogę funkcjonować, pracować, uczęszczać na siłownię itp. bez bólu.
Zaangażowanie, poświęcenie, praca z pacjentem i umiejętności jakie posiada P . Łukasz naprawdę są na najwyższym poziomie. Przed każdą wizytą sprawdza notatki z poprzedniego spotkania, dogłębnie przeprowadza wywiad o dolegliwościach pacjenta.Naprawdę polecam wszystkim, którzy cierpią z powodu różnych dolegliwości kręgosłupa i nie tylko. A, moje uporczywe bóle głowy również zniknęły po terapii u p. Łukasza. Panie Łukaszu bardzo dziękuję za pomoc!
Dzięki Panu mogę normalnie pracować, żyć, funkcjonować bez leków p/bólowych.
Pozdrawiam,

Fizjoterapeuta, Neurolog

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.

mgr Adam Piesik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Bydgoszcz

Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Marzena

Przychodnia Reumatologiczno-Rehabilitacyjna REH-MED
Zapolskiej 18
Bydgoszcz

Moim problemem była rwa kulszowa.Leczenie farmakologiczne nie przyniosło rezultatu.Od znajomej otrzymałam tel.do pana doktora.Polecam. Profesjonalne podejście,cierpliwość w dążeniu do poprawy mojego zdrowia.Udało się!!!!!jestem bardzo wdzięczna panu dr.za uwolnienie mnie od bólu.

Opinia dodana przez: Maria

mgr Andrzej Pastor

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

SANITAS
Gdańska 24 gabinet nr 4
85-006 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek i fachowiec zabiegi rechabilitacji bezbolesne ja nazywam go CUDOTWÓRCĄ żeby nie on skończyłbym na stole operacyjnym i pewnie na rencie, dzięki Panu Andrzejowi normalnie pracuje.Pan Andzrej zmienił gabinet jest na ul.Libelta nie na ul.Gdańskiej