Gdańsk Fizjoterapeuta

mgr Jarosław Kowalski

"Nike" Fizjoterapia Manualna i Sportowa
ul.Nike 3
80-299 Gdańsk

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P
Fizjoterapeuta Gdańsk  Bogna  Listewnik

Gabinet Rehablilitacji
Sienkiewicza 9/2
80-309 Wrzeszcz, Gdańsk

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,

Opinia dodana przez: artur

Jakub Skowron

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

RehaPOMOC
Wizyty domowe
Gdańsk

Pan Jakub jest kompetentnym i godnym zaufania terapeuta. Warto umówić się na wizytę. Szczerze polecam!!

Opinia dodana przez: Justyna

Marek Osinski

Social Sector in Belgie, de Bénévoles
Gdańsk-Oliwa
80-330 Gdańsk

Pan Marek zauważył mnie idącego z kulejącym kolegą, po czym podszedł, przedstawił się i bez chwili wahania rozmasował mu skręcenie. Bezinteresowna pomoc, to coraz rzadziej spotykana rzecz, ale dzięki panu uwierzyłem trochę bardziej w ludzi. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Aleksander

Paweł Michałowicz

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

WIZYTY DOMOWE
ul. Dyrekcyjna 2-4
Gdańsk

Dzięki za miłe i wyrozumiałe podejście do pacjentki. Widać, iż jest to rehabilitant z zamiłowania i który w Trójmieście wzorowo zna się na swoim fachu.

Opinia dodana przez: Viola.C

CURANDI
Gdynia
81-366 Gdańsk

Profesjonalne podejście do pacjenta. Od początku przedstawił mi plan leczenia i powiedział ile to zajmie. Plan zrealizował. Nosi wysoko głowę ale nie umawiam się z nim na kawę tylko przychodzę po pomoc

Gabinet Bioenergoterapii i Masażu
Dąbrówki 7
80-034 Gdańsk

Masażysta, Bioterapełta - rewelacyjny, na prawde.. mimo iż jestem osoba bardzo sceptyczną ta metoda w jego wykonaniu działa, kilka lat temu pomógł mojemu mężowi w poważnej kontuzji sportowej, a w chwili obecnej to ja jestem jego pacjetka (niestwierdzona bezpłodność -3 lata hormony + 6xinsymilacja + 2xin vitro)Jestem po pierwszej wizycie i.. czuje że na prawde coś się dzieje z moim organizmem :-)) Gorąco polecam...

Marcin Giemzik

M.G.MED