Fizjoterapeuta W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Fizjoterapeuta, Chirurg ogólny

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP ZG w Ciechocinku
ulica Lorentowicza 6
87-720 Ciechocinek

Doktor Beciński to lekarz godny polecenia. Dziękuję za troskliwą opiekę.Polecam szpital w Aleksandrowie Kujawskim ( Oddział Hirurgi ) jest tam wspaniała opieka lekarska. Pielęgniarki są bardzo miłe. Pozdrawiam i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Henryka

mgr Joanna Szpanowska

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Bydgoskie Przedmieście, Toruń

Bardzo miła i profesjonalna z indywidualnym i kompleksowym podejściem do każdego przypadku. Polecam każdemu a przedewszystkiem sportowcom. By nie być gołosłownym opiszę podejście Pani Joanny na swoi przypadku. Jestem sprotowcem i mam problem z kolanami objawiający się bulami oraz nie możnością prostowania nogi i normalnego chodzenia. Poszedłem do ortopedy do matopadu w Toruniu i po 4 miesiącach leczenia pigółkami i mętnym wyjaśnieniu co mi jest nic się nie zmieniło. I za namową znajomych trafiłem na rehabilitacje do pani joanny. Po krótkim badaniu już wiedziała co mi jest i wyjasniła dla czego mi się to stało, ale by nie być gołosłowna wysłała mnie na rtg, które potem skonsultowałą z kolegą ortopedą. Teraz po 2 miesiącach ćwiczeń nie odczuwam żadnych buli i mogę normalnie chodzić a jak dobrze pujdzie za 4 miesiące wrócę do uprawiania sportu na maksa. O czywiście uświadomiła mnie że jak będę go uprawiał jak w cześniej jest ryzyko nawrotu kontuzji ale wybór na leży do mnie. I to właśnie lubie konkretnie co i jak. A decyzja należy do mnie a nie jak większość ortopedów nic nie rób, leż przed telewizorem to nic ci nie będzie. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Kulka30 kulka30

Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci

87-100 Toruń

Pełen profesjonalizm i niespotykane podejście do dzieci, widać, że praca daje Pani Ani wiele radości, a ona sama bardzo kocha wszystkie dzieci. Pozdrawiam i polecam!!! M.M.

lekarz Piotr Kasprzak

Węgrowo 4E
86-302 Węgrowo

Bardzo miły człowiek z sercem na dłoni. Niesamowite podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna jemu jak i Panu Piotrowi..

Sylwia Raczko-Kuszilek

Fizjoterapeuta, Lekarz rodzinny

NZOZ „Nasz Lekarz”

87-100 Toruń

super lekarz miła uśmiechnięta zawsze otwarta na pacjenta bardzo dociekliwa w badaniu. duża wiedza medyczna. gorąco polecam tę Panią doktor z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: grazia

dr Daniel Makowski

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺

Opinia dodana przez: Anna

mgr Leszek Tajchman

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Leszek jest prawdziwym fachowcem. Młody (otwarty umysł), sympatyczny, kompetentny. Dwa razy bardzo poważnie mi pomógł i przywrócił życie bez bólu. Dla mnie rewelacja, 100% polecenia z mojej strony.

Paweł Dziadoń

Toruń

Jest młodym fizjoterapeutą, ale dobrze wie co robi

Jest młodym fizjoterapeutą, ale dobrze wie co robi

dr hab. n. med. Walery Żukow

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4

jest super
polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

jest super

mgr Wojciech Klarowski

Powstańców Śląskich 10
87-100 Stawki, Toruń

MOGĘ POLECIĆ ZE WZGLĘDU NA ZESPÓŁ BÓLOWY KTÓRY POSIADAŁAM OD 2 LAT, A PO TERAPII JESTEM BEZ BÓLU I PEŁNA OPTYMIZMU.

KATARZYNA R.

KATARZYNA R.