Kraków Fizjoterapeuta

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Fizjoterapeuta Kraków mgr Przemysław Sekuła

Kinesia Osteopatia
al. Kijowska 24/26
Kraków

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet Fizjoterapii dzieci i Niemowląt
Łagiewniki

Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

Pmed

Rewelacyjny specjalista! Naprawdę godny polecenia. Miałam duży problem z barkiem i wcześniejsze zabiegi i ćwiczenia u innego terapeuty nic nie dały. Po kilku wizytach u Pana Damiana problem całkowicie zniknął. Pozdrawiam.

mgr Piotr Pąchalski

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

PMED
Dunin-Wąsowicza 20/II lok.10

Nazwała bym Pana mgr Piotra Pąchalskiego terapeutą od spraw beznadziejnych. Poza ogromną wiedzą zawodową o której można przeczytać w Internecie Pan magister przede wszystkim potrafi słuchać drugiego człowiekiem. Tą cechą mógłby obdarować wielu lekarzy i terapeutów u których byłam i zawsze odnosiłam wrażenie, że ważniejsze ode mnie są moje wyniki badań. Na rozmowę zawsze brakowało czasu i jak ja się czuję nikogo nie obchodziło. Okazało się, że ból od kręgosłupa ...

mgr Ernest Szyja

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta S.

Gabinet Lekarski

Rzadko można w dzisiejszych czasach spotkać lekarza, czy fizjoterapeutę, który poświęci aż tak dużo cierpliwości i uwagi pacjentowi.
Opinia dodana przez: dbcomplex

Fizjo An-ma Maria Lenart

Świetne podejście do pacjenta. Szybka i skuteczna rehabilitacja Achillesa. Mój lekarz prowadzący był pod wrażeniem efektów i czasu w jakim wszystko się zrosło. Mogę polecić Panią Marię jako świetnego fachowca w dziedzinie rehabilitacji
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Zbigniew Stawowiak

Masażysta, Fizjoterapeuta

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Zawsze uprzejmy i pomocny.Bardzo dobry fachowiec,pomaga mnie i moim znajomym, nie potrzebuje reklamy w mediach a pacjenci "walą" drzwiami i oknami. Polecam wszystkim którzy nie mogą liczyć na NFZ.

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.