Fizjoterapeuta Kraków

Wolny termin: dzisiaj o 21:00. Sprawdź inny.
Fizjoterapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola

Gabinet Fizjoterapii dzieci i Niemowląt
Łagiewniki

Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!

Opinia dodana przez: Joanna

Pmed

Rewelacyjny specjalista! Naprawdę godny polecenia. Miałam duży problem z barkiem i wcześniejsze zabiegi i ćwiczenia u innego terapeuty nic nie dały. Po kilku wizytach u Pana Damiana problem całkowicie zniknął. Pozdrawiam.

mgr Piotr Pąchalski

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

PMED
Dunin-Wąsowicza 20/II lok.10

Nazwała bym Pana mgr Piotra Pąchalskiego terapeutą od spraw beznadziejnych. Poza ogromną wiedzą zawodową o której można przeczytać w Internecie Pan magister przede wszystkim potrafi słuchać drugiego człowiekiem. Tą cechą mógłby obdarować wielu lekarzy i terapeutów u których byłam i zawsze odnosiłam wrażenie, że ważniejsze ode mnie są moje wyniki badań. Na rozmowę zawsze brakowało czasu i jak ja się czuję nikogo nie obchodziło. Okazało się, że ból od kręgosłupa do nogi, który dokuczał mi wiele miesięcy można było jednak wyleczyć bez operacji za co jestem Panu magistrowi bardzo wdzięczna.

mgr Ernest Szyja

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!

Opinia dodana przez: Marta S.

Gabinet Lekarski

Rzadko można w dzisiejszych czasach spotkać lekarza, czy fizjoterapeutę, który poświęci aż tak dużo cierpliwości i uwagi pacjentowi.

Opinia dodana przez: dbcomplex

mgr Zbigniew Stawowiak

Masażysta, Fizjoterapeuta

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Zawsze uprzejmy i pomocny.Bardzo dobry fachowiec,pomaga mnie i moim znajomym, nie potrzebuje reklamy w mediach a pacjenci "walą" drzwiami i oknami. Polecam wszystkim którzy nie mogą liczyć na NFZ.

Fizjo An-ma Maria Lenart

Świetne podejście do pacjenta. Szybka i skuteczna rehabilitacja Achillesa. Mój lekarz prowadzący był pod wrażeniem efektów i czasu w jakim wszystko się zrosło. Mogę polecić Panią Marię jako świetnego fachowca w dziedzinie rehabilitacji

Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.

mgr Paweł Czarnocki

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam spokój bez bólu i z pełna swobodą ruchu. Na dodatek pan Paweł zaangazował się także w pomoc zupełnie bezinteresownie i zmusił lekarzy do zajęcia się mną, gdy wylądowałam w szpitalu z powodu urazu i lekarze kompletnie mnie olali, ryzykując niedowład nogi.