Pomorskie Fizjoterapeuta

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P
Fizjoterapeuta Gdańsk  Bogna  Listewnik

Gabinet Rehablilitacji
Sienkiewicza 9/2
80-309 Wrzeszcz, Gdańsk

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,

Opinia dodana przez: artur

Jakub Skowron

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

RehaPOMOC
Wizyty domowe
Gdańsk

Bycie sportowcem wymaga wielu wyrzeczeń, a kontuzje są codziennością, gdyby nie Pan Jakub dzisiaj na pewno bym nie biegał i nie mógłbym robić tego co kocham, Panie Jakubie, jeszcze raz dziękuje!

Opinia dodana przez: Michał

Bydgoszcz

Przykład Człowieka dla którego praca jest pasją. Zabiera ból, przywraca nadzieję- ja jestem tego idealnym przykładem gdzie prawie po roku bezskutecznej terapii u wielu specjalistów, odbijania się od gabinetu do gabinetu trafiłam w ręce Fachowca i po PIERWSZEJ DOSŁOWNIE PIERWSZEJ wizycie ból minął i otrzymałam szereg wytycznych co do dalszego funkcjonowania. Odpowiada zawsze na telefony, prosi o kontakt po wizycie jak nasze samopoczucie. Nie przesadzę gdy stwierdzę Cudotwórca! Dla mnie Mistrz w swoim fachu, trafia w sedno bólu.

Opinia dodana przez: Emi

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Pani Natalia jest niezwykle uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć co trzeba robić. Jest godna polecenia.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jerzy Beciński

Fizjoterapeuta, Chirurg ogólny

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP ZG w Ciechocinku
ulica Lorentowicza 6
87-720 Ciechocinek

Doktor Beciński to lekarz godny polecenia. Dziękuję za troskliwą opiekę.Polecam szpital w Aleksandrowie Kujawskim ( Oddział Hirurgi ) jest tam wspaniała opieka lekarska. Pielęgniarki są bardzo miłe. Pozdrawiam i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Henryka

Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci

87-100 Toruń

Znakomity fizjoterapeuta, byłam ze swoją córeczką chyba już wszędzie ale Pani Ania okazała się najlepsza, miła, empatyczna, informuję o wszystkim co robi, poświęca każdemu dziecku dużo czasu, angażuje się w 100%, poza tym pomogła nam znależć świetnego lekarza, który był potrzebny naszej córci. 100 % profesjonalizmu, chodzimy do Pani Ani pól roku, a już są nieprawdopodobne postępy. Polecam gorąco.

mgr Joanna Szpanowska

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Bydgoskie Przedmieście, Toruń

Bardzo miła i profesjonalna z indywidualnym i kompleksowym podejściem do każdego przypadku. Polecam każdemu a przedewszystkiem sportowcom. By nie być gołosłownym opiszę podejście Pani Joanny na swoi przypadku. Jestem sprotowcem i mam problem z kolanami objawiający się bulami oraz nie możnością prostowania nogi i normalnego chodzenia. Poszedłem do ortopedy do matopadu w Toruniu i po 4 miesiącach leczenia pigółkami i mętnym wyjaśnieniu co mi jest nic się nie zmieniło. I za namową znajomych trafiłem na rehabilitacje do pani joanny. Po krótkim badaniu już wiedziała co mi jest i wyjasniła dla czego mi się to stało, ale by nie być gołosłowna wysłała mnie na rtg, które potem skonsultowałą z kolegą ortopedą. Teraz po 2 miesiącach ćwiczeń nie odczuwam żadnych buli i mogę normalnie chodzić a jak dobrze pujdzie za 4 miesiące wrócę do uprawiania sportu na maksa. O czywiście uświadomiła mnie że jak będę go uprawiał jak w cześniej jest ryzyko nawrotu kontuzji ale wybór na leży do mnie. I to właśnie lubie konkretnie co i jak. A decyzja należy do mnie a nie jak większość ortopedów nic nie rób, leż przed telewizorem to nic ci nie będzie. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Kulka30 kulka30
Fizjoterapeuta Bydgoszcz mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Rehabilitant, Masażysta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.

Opinia dodana przez: Rafał
Fizjoterapeuta Bydgoszcz mgr Wojciech  Waśniowski

mgr Wojciech Waśniowski

Rehabilitant, Masażysta

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Witam bardzo dobry rehabilitant. Od kilku miesięcy leczono mnie na dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego. Pan Wojtek znalazł jednak przyczynę w okolicy stawu barkowego. Kilka wizyt i mój problem całkowicie znikł. Serdecznie polecam. Prawdziwy rehabilitant z powołania.

Opinia dodana przez: Radek