Fizjoterapeuta W Województwie: Mazowieckie

Wolny termin: 25 Cze o 14:30. Sprawdź inny.

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Uważajcie na niego, zerowe kompetencje, strata czasu i nerwów!!!! Odradzam, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy.

Opinia dodana przez: Artur
Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Wolny termin: 25 Cze o 16:00. Sprawdź inny.
Fizjoterapeuta Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Emilia
Wolny termin: 26 Cze o 17:00. Sprawdź inny.
Fizjoterapeuta Warszawa dr Piotr Czyżewski

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)

Młody człowiek ale z jaką wiedzą. Ma złote ręce - na pierwsze pozytywne efekty nie trzeba długo czekać. Szczerze polecam.
Wdzięczna pacjenta-BKM

Wdzięczna pacjenta-BKM

mgr Jarosław Kowalski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P
Fizjoterapeuta Warszawa mgr Aneta Ficygowska

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji
ul. Wita Stwosza 32 lok. 1
Mokotów, Warszawa

Pani Aneta jest świetnym fizjoterapeutą. To czym się wyróżnia to indywidualne podejście do pacjenta oraz profesjonalizm w swojej dziedzinie. Jej doświadczenie oraz wiedza jaką posiada wykorzystuje w pełni w swojej pracy, zna się na rzeczy. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną osobą. Na efekty leczenia nie trzeba długo czekać są one widoczne już po pierwszym spotkaniu.

Opinia dodana przez: Świątek

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Panią Paulę poleciła mi pani dr, którą wcześniej pani Paula prowadziła. Jestem po usunięciu piersi. To pani Paula mnie postawiła na nogi i nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Polecam z całkowitą odpowiedzialnością.

Opinia dodana przez: Aleksandra

ul.barska

Trafiłam do Pana Marcina 3 dni po urazie kręgosłupa (nie chodziłam i nie siedziałam). Do przychodni wniosło mnie 2 chłopaków, a wyszłam na własnych nogach bez pomocy. Dopiero zaczynam rehabilitację, ale jestem zachwycona podejściem i efektami jakie mam na tem moment.
Pan Marcin był bardzo zainteresowany pomimo, że wizyta o godz.21, wszystko tłumaczył, był cierpliwy i miły. A najważniejsze, że profesjonalny i skuteczny.
Terapia najprzyjemniejsza nie była, bo zdecydowanie nie poszłam na masaż relaksacyjny, ale warto! Od wczoraj jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem.
Cieszę się, że trafiłam na takiego Anioła.
I dlatego wszystkim bardzo polecam tego fizjoterapeutę!

Opinia dodana przez: Rewela

mgr Walerian Smolana

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)

Opinia dodana przez: Ania