dr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Po nieudolnych opiniach sądeckich lekarzy, odnośnie rehabilitacji mojego kręgosłupa, z polecenia trafiłem do dr Sobańskiego. Oprócz trafnej diagnozy, konkretnej rehabilitacji oraz spojżenia na całość problemu, Pan Grzegorz wsparł mnie słowem oraz wlał nadzieję na szybką poprawę. Usługi Pana Grzegorza w mojej ocenie są na najwyższym poziomie! Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie nie tylko profesjonalizm ale również " człowieczeństwo", które znajdą u Pana Dr Grzegorza Sobańskiego.

Po złamaniu kręgosłupa i półrocznym leczeniu trafiłam wreszcie do pana Grzegorza Sobańskiego.Byłam już zmęczona sprzecznymi informacjami od radiologów i ortopedów oraz licznymi dodatkowymi badaniami.Okazało sie że pan Grzegorz to doskonały fachowiec który już na pierwszej wizycie ukierunkował mnie i rozwiał wszystkie moje wątpliwości.To naprawde wysokiej klasy profesjonalista i pasjonat który umie i chce pomóc.W moim przypadku to był zwrot akcji w leczeniu.Jestem bardzo wdzięczna panu Grzegorzowi za diagnoze i ukierunkowanie mojego leczenia i rechabilitacje.Dzięki panu Grzegorzowi i Reha Medica wróciłam do zdrowia fizycznego i psychicznego.Polecam z całego serca.Bernadeta

W tym tygodniu zakończyłam serię rehabilitacji po złamaniu kostki stawu skokowego w Reha Medica w Tarnowie. To, z Kim i z czym spotkałam się w w/w Centrum, zasługuje zdecydowanie na najwyższą ocenę! Zaznaczam, że korzystałam niejednokrotnie z różnych form zabiegów w innych placówkach, ale to właśnie Reha Medice mogę polecić z całego serca! Fizjoterapeuci, na czele z szefem Centrum, Panem Grzegorzem Sobańskim, to ludzie, posiadający, oprócz ogromnej wiedzy medycznej, również, tak rzadką dzisiaj, empatię, wysoką kulturę osobistą, wyjątkowe zaangażowanie w pomoc każdemu pacjentowi. Tutaj nie ma liczenia czasu i pospieszania, jest cierpliwość, uśmiech na twarzy tych bardzo młodych jeszcze fizjoterapeutów. Ze stoickim spokojem tłumaczą każde ćwiczenie i wykonują je razem z pacjentem, nie ma cienia znużenia na twarzy tych ludzi. Pan Grzegorz Sobański, to człowiek o niezwykłej wiedzy w dziedzinie rehabilitacji, w pełni można Mu zaufać i z pewnością znajdzie rozwiązanie.
Oni na prawdę chcą pomóc, czego ja jestem przykładem. DZIĘKUJĘ!

Świetny rehabilitant oraz cudowny człowiek posiadający niesamowitą wiedzę! Zawdzięczam mu bardzo wiele bo dzięki niemu mogę chodzić i nie kuleje chociaż rokowania byly słabe:( - operacja na dany moment nie byla wskazana, a wręcz niemożliwa. Potrafi podnieść człowieka na duchu dając wiarę tak potrzebną w trudnych chwilach. Cały zespół pracujący w Reha Medica to cudowni i wykwalifikowani specjaliści godni polecenia. Pozdrawiam

Pan Grzegorz bardzo sympatyczny i godny polecenia zna sie na rzeczy. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam wszystkim przychodnie REHA MEDICA i cały zespół terapeutów. (Pan Bartosz,akurat z nim mialam do czynienia podczas masażu i powrotu do zdrowia po zlamaniu kostki) Panuje tam bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta.

Panuje tam bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta.

Zdecydowanie 5 gwiazdek. Pan Grzegorz doskonale wie co robi! W jego gabinecie mozna zasiegnac tez porady innych specjalistów z którymi współpracuje! Bardzo rzeczowy i konkretny a przy tym miły i zainteresowany. Ja bylem z problemem kręgosłupa lędźwiowym, od razu potraktował moja sprawe powaznie. Jest świetnym specjalistą i człowiekiem a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Dziekuje i pozdrawiam!

Pan Grzegorz Sobański to znakomity specjalista i wspaniały człowiek. Od prawie roku leczyłem się na kręgosłup, po błędnie postawionej diagnozie: od lekarza do lekarza, masa tabletek, nic nie dająca rehabilitacja. Pan Grzegorz trafnie mnie zdiagnozował, zalecił wykonanie konkretnych badań oraz ponowną konsultacje. To szczery i serdeczny człowiek, który chce naprawdę pomóc i wyleczyć pacjenta a nie tylko "leczyć". Jednym słowem POLECAM I POZDRAWIAM

Rekomenduje P.Grzegorza Sobańskiego wszystkim, którzy cierpią z powodu bólów wszelakich. Czasami wydaje się, że ból jest pochodzenia kostnego, urazowego czy zwyrodnieniowego i że sama rehabilitacja wystarczy. W moim przypadku P. Grzegorz okazał się wybitnym diagnostą. Podczas badania przedmiotowego wyczuł w moim ciele guza, skierował natychmiast na USG, polecił dobrego chirurga-onkologa. Lekarze mówią, że tak szybka diagnoza uratowała mi życie. Jestem mu dozgonnie wdzięczna, polecam Go wszystkim znajomym, rodzinie oraz Wam, czytającym te słowa.

Gorąco polecam w/w ośrodek rehabilitacji ponieważ ludzie tu pracujący są nadzwyczaj skuteczni. Są skuteczni tak, że czasem poprawiają diagnozy lekarskie. Moja żona Ania miała poważny uraz kręgosłupa lędźwiowego i była umówiona na operację. Do czasu operacji miała chodzić na rehabilitację i trafiła akurat do REHAMEDICA za namową stróża pewnej brzeskiej f-my. Wziął ją pod swoją opiekę pan Grzegorz szef oraz pewien młody zdolny Łukasz. Chodziła na rehabilitację parę miesięcy i okazało się, że operacja poszła w zapomnienie. Jakże wdzięczni byliśmy tym ludziom za taką pomoc. Potem doznała urazu zwichnięcia barku i z tą dolegliwością sobie poradzili tym razem w okresie miesiąca.
Jakże byli zdziwieni, kiedy w drzwi ich gabinetu kiedyś ja zastukałem. Zastukałem prawą ręką bo lewą miałem unieruchomioną praktycznie przez tzw. zamrożenie barku. Obecnie chodzę na rehabilitację. Pan Łukasz Malisz wylewa nade mną tony potu a ja wierzę, że tak jak w przypadku żony ja również kiedyś będę mógł "wymachiwać" kołowrotki lewą ręką tak jak moja żona Ania.
Gorąco polecam tych ludzi i życzą im samych sukcesów i satysfakcji a szczególnie Panu Łukaszowi, Grzegorzowi i Piotrowi

Andrzej lat 58

Do Pana Grzegorza przyszedłem świeżo po doznaniu kontuzji. Po badaniu od razu stwierdził, że chodzi o łąkotkę, co następnie potwierdził lekarz ortopeda. Po zabiegu artroskopii uczęszczałem na intensywną rehabilitacje z zamiarem powrotu do koszykówki. Pomimo ciężkiej pracy atmosfera zawsze była radosna, cały zespół mobilizował mnie do ciężkiej pracy. Pod koniec okresu rehabilitacji wróciłem na uczelnie w Krakowie jednak nie było problemu z dotowaniem wygodnych dla mnie terminów wizyt. Po odbyciu rehabilitacji powróciłem na boisku! Jeszcze raz dziękuje Panu Grzegorzowi i całemu zespołowi za pomoc!